FAME MMA 7 ONLINE NA ŻYWO 5.09.2020 - WYNIKI. Kto wygrał na Fame MMA 7? [RELACJA LIVE]

2020-09-06 0:25
FAME MMA 7 ONLINE NA ŻYWO 5.09.2020 - WYNIKI. Kto wygrał na Fame MMA 7? [RELACJA LIVE]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS /// screeny z filmu na YouTube: FAME MMA 7: Official Trailer / YouTube/Fame MMA FAME MMA 7 ONLINE NA ŻYWO 5.09.2020 - WYNIKI. Kto wygrał na Fame MMA 7? [RELACJA LIVE]

Fame MMA 7 online - wyniki na żywo poznacie na ESKA.pl! Kto wygrał na Fame MMA 7? Jak wyglądały walki na Fame MMA 7? Czy Popek wygrał, czy przegrał ze Stiflerem? Przygotowaliśmy dla was relację minuta po minucie, która sprawi, że będziecie wiedzieć, co się dzieje na gali w Łodzi. Relacja na żywo z Fame MMA 7 czeka już na was!

FAME MMA 7 ONLINE NA ŻYWO 5.09.2020 - WYNIKI. Kto wygrał na Fame MMA 7? Relacja online na żywo minuta po minucie przygotowana specjalnie dla was! A w niej wyniki walk na Fame MMA 7, opisy nokautów, komentarze zawodników i skróty wideo Fame MMA 7. Śledząc Fame MMA 7 online będziecie świadkami pojedynku pomiędzy Marcinem Najmanem a Dariuszem Kazimierczukiem, a także rewanżu pomiędzy Amadeuszem Roślikiem a Adrianem Polańskim. Zawalczy również Wojek Gola, a jego przeciwnikiem jest Dawid Malczyński. Główną atrakcją wieczoru natomiast i tym samym ostatnim pojedynkiem w karcie walk jest starcie Popek-Stifler. Wykonawca hitu Wodospady wraca do okrągłej klatki, by udowodnić sobie i swoim fanom, że wciąż jest liczącym się zawodnikiem mieszanych sztuk walk. Dla Adriana Zduńczyka jest to absolutny debiut, a co za tym idzie, nie ma nic do stracenia.

Fame MMA 7 online na żywo - RELACJA MINUTA PO MINUCIE

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

00:22

Mateusz Kaniowski przeprowadził rozmowę z Popkiem i Stiflerem.

Popek: Musiałem to wygrać. Trenowaliśmy to, wiedziałem, że w dosiadzie mogę iść po balachę. Chciałbym teraz walczyć z Bruce Lee, ale nie żyje. Mogę walczyć z Marcinem Najmanem, mamy po drodze i możemy się mierzyć na Fame MMA 8.

Stifler: - Te ciosy tak nie bolały. Ja jestem chętny na kolejne walki. Mógłbym walczyć z Danielem Majewskim, ale nie wiem, czy on będzie chciał.

00:18

Popek ruszył do przodu od pierwszych sekund. Gilotyna w wykonaniu Popka, ale dzielnie broni się Stifler. W połowie walki dosiad Popka i obijacie twarzy Stiflera, ale ciosy nie robiły żadnego wrażenia. Niedługo później Popek w parterze wyciągnął rękę swojego rywala - wpiął balachę i Stifler odklepał pojedynek.

00:12

Popek wchodzi do ringu w rytm swojego najnowszego singla, czyli It's My Life. Utwór powstał we współpracy z Dr Albanem i Claysteerem.

00:09

Pierwszy do klatki wchodzi Adrian Zduńczyk, czyli Stifler. Wszystko to w rytmie jednego z najważniejszych hitów 2020 roku, czyli Astronomia

00:08

CZAS NA WALKĘ WIECZORU FAME MMA 7!

00:03

Amadeusz Roślik zdyskwalifikowany! Sędzia uznał, że kopnięcie w głowę było niezgodne z regulaminem. Wygrywa Adrian Polański!

23:59

Druga runda rozpoczęła się od straszenia. Po 40 sekundach prawą ręką trafił Amadeusz Roślik a Polański niczym rażony piorunem padł na deski i jeszcze w locie otrzymał low-kicka w głowę.

23:56

Pierwsza runda rozpoczęła się od uderzenia low-kickiem Polaka w nogi Ferrariego. Nonszalancko nieco Ferrari - przez pierwsze 40 sekund miał ręce opuszczone. W końcu obronił obalenie, które mogło doprowadzić do końca pojedynku przed czasem.

Amadeusz Roślik nie trzyma gardy i nic sobie nie robi z ataków Polańskiego. Pod koniec pierwszej rundy trafił Polak i rozbił nos swojego rywala. Było podejrzenie złamania.

23:52

Czas na przedostatnią walkę na Fame MMA 7. Adrian "Polak" Polański od początku był bardzo nabuzowany. Amadeusz Roślik nic sobie z tego nie robił.

23:50

Czas na rewanż! Ferrari spróbuje pokonać Polaka i doprowadzić do remisu 1:1. 

 • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik

23:40

Kizo wraca na scenę! Raper, którego znacie z ESKA Rap PL wykonuje hit Espresso

23:39

Rozmowa Mateusza Kaniowskiego z zawodnikami:

Wojciech Gola: Zawsze sobie muszę coś rozpie*dolić. Jak zobaczyłem, to zdecydowałem, żeby nie walczyć. Tu jest złamanie i rozcięcie.

Dawid Malczyński: Chciałem wygrać ten pojedynek w normalny sposób. W pierwszej rundzie Wojtek mocno mnie zaskoczył. Goniłęm go całą drugą rundę. Myślałem, że trzecia runda będzie moja, szkoda.

23:35

Koniec walki! Wojciech Gola nie zgadza się z lekarzami, ale jest dopuszczony do trzeciej rundy. Piszczel włodarza Fame MMA całkowicie rozbity.

23:33

Druga runda rozpoczęła się od ucieczki Goli przed atakami Malczyńskiego. Taktyka włodarza Fame MMA, to prawdopodobnie ataki z kontrataku. 20 sekund przed końcem rundy Malczyński obalił Golę do parteru i na dosiadzie oddał kilka celnych ciosów. 

23:30

Rundy trwają dwie minuty, ponieważ zwodnicy mieli mniej czasu na przygotowanie. Pierwsza runda rozpoczęta od kopnięcia Wojtka Goli w nogi Malczyńskiego. Po 30-sekundach włodarz federacji przeniósł walkę do parteru, ale nic nie robił. Sędzia podniósł starcie do stójki, ale krótko panowie walczyli na pięści. Pierwsza runda zakończyła się w parterze, gdy Malczyński był w górze.

23:27

Siódma walka na Fame MMA 7:

 • Wojtek Gola - Dawid Malczyński

23:25

Wojtek Gola już w oktagonie, a teraz nadchodzi Dawid Malczyński. 

23:22

Pora na siódmą walkę na Fame MMA 7. Dowiedzieliśmy się o niej na dwa tygodnie przed wydarzeniem. Wojtek Gola rzucił wyzwanie Dawidowi Malczyńskiemu. Będzie się działo!

23:13

W studiu pojawił się Patryk Vega, który w rozmowie z DeeJayPallaside poinformował, że kręcą film związany z Fame MMA. Premiera filmu 7 lutego 2020, zwiastun ma pojawić się jesienią. 

23:09

W oktagonie pojawiła się Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki rzuciła wyzwanie Linkiewicz. Linkimaster przyjęła wyzwanie. Mamy kolejną walkę w karcie Fame MMA.

Fame MMA 8 - DATA, MIASTO, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy, gdzie i po ile bilety?

23:06

Marta Rentel od pierwszych sekund chciała sprowadzić walkę do parteru. Marta Linkiewicz skutecznie broniła się przed obaleniem i lepiej radziła sobie w stójce. Rentel w połowie pierwszej rundy sprawiała wrażenie, że już chce podda walkę - uderzała na oślep, nie uchroniła się przed ciosami. W pewnym momencie odwróciła się od swojej rywalki i uciekała po oktagonie. Sędzia przerwał pojedynek, w wyniku braku wyrażenia chęci walki.

23:00

Szósta walka na Fame MMA 7

 • Marta "Martirenti" Rentel - Marta "Linkimaster" Linkiewicz

22:57

Czas na pierwszą i jedyną walkę kobiet! Do klatki zmierza już debiutantka, która trenuje judo - Marta "Martirenti" Rentel! Jej rywalką będzie Marta Linkiewicz, dla której jest to czwarte starcie. 

22:51

Był Mateusz Murański, a teraz w oktagonie pojawia się Piotr Piechowiak, który wygrał z Marcinem Najmanem. Poinformowano, że na Fame MMA 8 zawalczy on z Piotrem Szeligą!

22:48

W ringu pojawia się nowy zawodnik Fame MMA. Poinformowano, że kolejnym rywalem Arkadiusza Tańculi jest jego kolega z serialowego planu, Mateusz Murański.

22:45

Tańcula ruszył ostro od pierwszych minut i pomimo rozbitego łuku brwiowego nie bał się ciosów rywala. Chwilę później inicjatywę przejął Tryburski - prawdziwa wojna w oktagonie! W połowie drugiej rundy porozbijany Tańcula sprowadził walkę do parteru, ale ewidentnie miał coraz mniej energii. Wykorzystał to Tryburski, który w parterze obił twarz swojego rywala. Koniec drugiej rundy i Tańcula - nie poddał pojedynku, dotrwał do gongu, ale nie był w stanie wstać z desek. Jego narożnik nie wypuścił swojego zawodnika do trzeciej rundy.

Pełen podziw za wytrwałość dla popularnego aktora z serialu Lombard. Życie pod Zastaw. Otrzymał 

22:34

Pierwsza runda rozpoczęła się od szybkiego kopnięcia Tryburskiego. Trzy low-kicki uginały nogi Tańculi. Rozwścieczony aktor w pierwszej minucie starcia ruszył na swojego rywala sprowadzając walkę do parteru. Z góry jednak był Tryburski, który rozbił twarz Tańculi.

22:33

Rozpoczynamy - szósta walka na Fame MMA 7:

 • Paweł Tyburski - Arkadiusz Tańcula

22:29

Pierwszy do klatki wychodzi Paweł Tyburski, który wyeliminował na sparingu Don Kasjo. Za moment w oktagonie pojawi się Arkadiusz Tańcula.

22:25

Kizo zakończył pierwszą część swojego występu. Czas na szóstą walkę, podczas Fame MMA 7. 

22:20

Chwila przerwy od sportowych emocji i na scenie ze specjalnym koncertem Kizo z Chillwagonu. Obiecał, że niebawem powróci do klatki Fame MMA.

22:14

Sędzia poinformował, że ukarał jednym punktem Hassana za trzymanie siatki. Start trzeciej rundy - obaj zawodnicy wyczerpani. Wiewiór dużo lepiej prezentuje się w stójce i parterze. Hassi był ostrożny w swoich atakach, cały czas się cofał, bo bał się obaleń. Nie obronił się dwie minuty przed końcem walki. Wiewiórski próbował zrobić trójkąt rękoma, ale to się nie udało. W parterze zakończyła się walka pomiędzy tymi zawodnikami na Fame MMA 7. Drugi raz wygrywa Wiewiór z Hassanem!

Wyniki walk Fame MMA 7. Kto wygrał na Fame MMA 7, 5.09.2020?

22:09

Początek rundy drugiej i ponownie Wiewiór agresywnie do przodu. Cofający się Hassan nie ma możliwości kopania w głowę, z czego słynie. Po 30 sekundach mieliśmy obalenie w wykonaniu Wiewióra i próba wykonania skrętówki - Hassan uciekł z tarapatów. Niedługo później Wiewiórski ponownie kontrolował sytuację w parterze, ale trwało to za długo. Tak też zakończyła się druga runda.

22:06

Walka rozpoczęła się od silnego front-kicka w wykonaniu Hassana. Zawodnicy wymienili się kilkoma silnymi ciosami, ale szybszy wydawał się Wiewiór, który cały czas szedł do przodu. Narażał się jednak na ciosy z nogi w wątrobę, co czynił Hassi. Wiewiór lepiej czuje się w parterze, ale Hassan nauczył się przed tym bronić. Rozbity nos Wiewióra, ale to zdecydowanie najlepsza walka do tej pory na Fame MMA 7!

Różnica między zawodnikami jest niewielka!

22:02

Zaczynamy! Piąta walka na Fame MMA 7:

 • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

21:58

Rywalem Hassiego jest Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, który wchodzi do okrągłej klatki w rytm utworu Z dziada pradziada, za który odpowiada Donatan i Trzeci Wymiar. 

21:56

Piąta walka Fame MMA 7: Kamil Hassan wchodzi do oktagonu i prawdopodobnie jest faworytem publiczności. Hassi otrzymał głośne brawa. 

21:54

Po kilkunastominutowej przerwie czas na kolejne emocje! 

21:38

Chwila przerwy, a w studio Fame MMA TV, Piotr Piechowiak, Don Kasjo i główny prowadzący, DeeJayPallaside. Trwa analiza walk. 

21:29

Ależ awantura od pierwszych sekund! Obaj ruszyli niezwykle szybko, wymiana ciosów, aż do momentu kiedy Hejter obalił Olejnika. I co? Hejter poddaje Olejnika balachą w parterze!

21:22

Czas na czwartą walkę Fame MMA! Tomek Olejnik już zmierza w kierunku oktagonu. Jego rywalem jest  Mariusz "Hejter" Słoński.

21:21

Do klatki niespodziewanie wszedł Don Kasjo, który prosi Najmana, by ten się teraz nie wymigiwał, bo Popek ma swoje walki: - Na ósemce będziesz miał koniec na deskach.

Najman - Don Kasjo, stanęli do face to face. Czy dojdzie do walki? Przekonamy się niebawem!

21:20

Rozmowę z Marcinem Najmanem przeprowadził Mateusz Kaniowski: - Dostał mocno, ponieważ czuję na kości jeden z ciosów. Weszło dobrze, natomiast trochę niesportowe, chęć przywitania się, a on mi poszedł w nogi. Wszystko zależy od włodarzy, z kim mam walczyć, czy Popek czy Don Kasjo. Jeśli chcą mi te walki zamienić na sam koniec mojej kariery, to jest mi to obojętne. Wolałbym Popka, bo tam będzie zabawnie.

21:16

Pierwsza runda rozpoczęła się od próby zejścia w nogi przez Kazimierczuka. Najman od pierwszych sekund wyważony, opanowany - zastanawiał się kiedy zaatakować.
Wszedł w nogi Kazimierczuk, ale nie dał rady obalić, 22 kilogramy cięższego Marcina Najmana. Rolę się odwróciły i Najman powalił swojego rywala i skierował kilka ciosów na głowę Lwa. Kazimierczuk przez długi moment nie mógł dojść do siebie.

21:11

Marcin Najman zmierza w kierunku okrągłej klatki. Motywuje go hit Drop The Beat, za który odpowiada Proj3ct 7. Czy to będzie krótka walka? 

21:10

Czas na trzecią walkę na Fame MMA 7. Do okrągłej klatki wchodzi już Dariusz "Lew" Kazimierczuk! Jego rywalem będzie Marcin Najman.

21:02

Walka rozpoczęła się od mocnego uderzenia Lupy w twarz Mielonidasa, który przez kilka chwil dochodził do siebie. Chwilę później ponowny cios, ale tym razem - światło zgaszone! Łukasz Lupa mocnym prawym trafił w prawą stronę twarzy Mielonidasa, który stracił kontrolę nad walką.

20:53

Mielonidas, który zatrzymał Kizo z Chillwagonu, już w okrągłej klatce. Teraz do oktagonu wchodzi Łukasz Lupa, który miał walczyć z Don Kasjo. W tle słychać utwór Ya Yeti, pod którym podpisuje się Szpaku.

20:51

Czas na drugą walkę na Fame MMA 7!

 • Marcin "Mielonidas" Makowski - Łukasz Lupa

20:50

Rozmowę przeprowadził Mateusz Kaniowski:

Maciej Rataj: Bałem się werdyktu sędziowskiego. Mogłem go skończyć szybciej, ale odpuściłem. Nie miałem już potem siły, więc przepraszam, że nie było to energiczne show. Chciałem pokazać, że moja stójka nie do końca jest taka zła.

Ztrolowany: Nie wiem co się wydarzyło. Okopywałem jego łydkę, no ale przegrałem. Pojawienie się tutaj, to największe marzenie. Wydaje mi się, że to nie była jednogłośna decyzja. Dziękuję wszystkim.

20:47

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki na Fame MMA 7 po trzech rundach jest: MACIEJ RATAJ!

20:42

Początek trzeciej rundy i panowie ponownie zachowawczo. Sędzia upomniał Ztrolowanego, by ten zamknął palce. Maciej Rataj pod koniec trzeciej rundy ruszył, ale wybronił się Ztrolowany i obalił Nowaka. Ten jednak szybko uciekł z dosiadu.

Ogromnie rozbita kostka Ztrolowanego. Uderzył nią kilka razy o nogę Rataja. 

20:40

Początek drugiej rundy i ponownie Ztrolowany próbował skopać nogi Rataja. Rataj jednak szybko odpowiadał uderzeniami z pięści. Panowie przez ponad dwie minuty stali w miejscu i bali się ryzykować. Za chwilę trzecia runda.

20:35

W pierwszych sekundach cios na twarz przyjął Maciej Rataj. Pewniej w stójce czuje się Ztrolowany. Jego taktyka to okopywanie nogi Macieja Rataja, który coraz bardziej odczuwał te kopnięcia. W pewnym momencie Rataj uderzył mocnym prawym, lewym brodę, prawym w tył głowy i ponownie lewym na szczęke. Ztrolowany upadł na ziemię i był obijany w parterze. Dotrwał do gongu i mamy drugą rundę!

20:32

Rozpoczynamy pierwszą walkę!

 • Maciej Rataj - Sebastian Nowak "Ztrolowany"

20:29

Ztrolowany, czyli zwycięzca walki z Bonusem BGC, wychodzi do walki w rytm utworu Bardzo przepraszam, Bedoesa i Kubiego Producenta.

20:26

Czas na pierwszą walkę na Fame MMA 7! Do oktagonu, w rytm hitu Gooba - 6ix9ine, zmierza już Maciej Rataj. Jego rywalem będzie Sebastian "Ztrolowany" Nowak. Wszystko zacznie się już za 5 minut!

20:25

Rozmowa z Dawidem Malczyńskim: Dobra forma, jak na krótki czas przygotowania. Mieliśmy walczyć z Wojtkiem Golą na 8. lub 9. gali, ale że były kontuzje, to postanowiliśmy wejść do oktagonu.

20:16

Odliczanie od 10 do 0 i rozpoczęło się przedstawienie zawodników. Fame MMA 7 będzie historycznym momentem, ponieważ po raz pierwszy w karcie walk jest aż 10 pojedynków.

20:11

Rozpoczyna się gala Fame MMA 7! Trwa prezentacja wszystkich zawodników

FAME MMA 7 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 7? [LISTA WALK, ZAWODNICY]

19:55

Podczas ceremonii ważenia doszło do kilku elektryzujących starć. Dariusz Kazimierczuk próbował sprowokować Marcina Najmana, Olejnik powalił Hejtera, a Amadeusz Roślik i Adrian Polański skoczyli sobie do gardeł.

19:49

Już za chwilę pierwsza walka na Fame MMA 7. Zanim do tego dojdzie, zobaczcie rozpiskę z wagą każdego zawodnika. Najcięższy ze wszystkich jest Popek:

 • Paweł "Popek" Mikołajuw - 114,9 kg
 • Adrian "Stifler" Zduńczyk - 96,2 kg
 • Adrian "Polak" Polański - 77,4 kg
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik - 76,4 kg
 • Wojtek Gola - 78,8 kg
 • Dawid Malczyński - 80,2 kg
 • Marta "Martirenti" Rentel - 57,5 kg
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - 61,6 kg
 • Marcin "El Testosteron" Najman - 109,9 kg
 • Dariusz "Lew" Kazimierczuk - 87,5 kg
 • Kamil "Hassi" Hassan - 72,5 kg
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - 74,1 kg
 • Mariusz "Hejter" Słoński - 67,0 kg
 • Tomasz Olejnik - 74,2 kg
 • Paweł Tyburski - 88,1 kg
 • Arkadiusz Tańcula - 87,9 kg
 • Maciej Rataj - 99,6 kg
 • Sebastian "Ztrolowany" Nowak - 107,7 kg
 • Marcin "Mielonidas" Makowski - 92,7 kg
 • Łukasz Lupa - 95,2 kg

19:25

Witamy i zapraszamy na relację z Fame MMA 7!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze