Marcin Najman - Dariusz Lew Kazimierczuk: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

2020-09-05 21:23 Rafał Wróblewski
Marcin Najman - Dariusz Lew Kazimierczuk: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Marcin Najman - Dariusz Lew Kazimierczuk: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Marcin Najman - Dariusz Kazimierczuk: wynik walki na Fame MMA 7 ciekawi internautów ze względu na przyszłość byłego pięściarza. W przypadku porażki, losy już raczej na pewno będą przesądzone. Jaki jest wynik walki? Kto wygrał i jak wyglądało starcie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Marcin Najman - Dariusz Kazimierczuk: WYNIK walki na Fame MMA 7 elektryzuje kibiców ze względu na byłego pięściarza. Marcin Najman przegrał z Piotrem Piechowiakiem i ogłosił, że stoczy jeszcze dwie walki kończące jego przygodę ze sportami walki. Jego następnym rywalem po Kazimierczuku ma być Don Kasjo, jednak na horyzoncie pojawiło się starcie z samozwańczym Królem Albanii, Popkiem. Wiele również zależy od tego, jaki jest wynik walki Najman - Kazimierczuk.

Koloseum wywiad - Marcin Najman

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Najman - Dariusz Kazimierczuk: WYNIK walki na Fame MMA 7

Jaki jest wynik walki Marcin Najman - Dariusz Kazimierczuk? Pierwsza runda rozpoczęła się od próby zejścia w nogi przez Kazimierczuka. Najman od pierwszych sekund wyważony, opanowany - zastanawiał się kiedy zaaatakować. Wszedł w nogi Kazimierczuk, ale nie dał rady obalić, 22 kilogramy cięższego Marcina Najmana. Rolę się odwróciły i Najman powalił swojego rywala i skierował kilka ciosów na głowę Lwa. Kazimierczuk przez długi moment nie mógł dojść do siebie. 

MARCIN NAJMAN WYGRYWA NA FAME MMA 7.

Niespodziewanie do klatki wszedł Don Kasjo, który przypomniał Marcinowi Najmanowi, że to z nim ma walczyć na Fame MMA 8. Pojawiły się pogłoski, że El Testosteron ma skrzyżować rękawice z Popkiem. 

Najnowsze