Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost, zarobki, wiek, dzieci, żona. Kim jest?

2022-01-31 15:29
Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost, zarobki, wiek, dzieci, żona. Kim jest?
Autor: Aleksandra Sędek / High League Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost, zarobki, wiek, dzieci, żona. Kim jest?

Jarosław Jarząbkowski jest jedną z największych gwiazd internetu. Szczególnie, jeśli chodzi o tę strefę związaną z grami. pashaBiceps wzbudza rosnące zainteresowanie nawet wśród osób, które nie mają nic wspólnego z grami. Powód? Walka na High League 2! Kim jest Jarosław Jarząbkowski? Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - kim jest?
  2. Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost
  3. Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - zarobki
  4. Jarosław Jarząbkowski - wiek
  5. Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - dzieci
  6. Jarosław Jarząbkowski - żona
  7. Jarosław Jarząbkowski - ranking

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost, zarobki, wiek, dzieci, żona, to tylko część informacji, których poszukują internauci na jego temat. Kim jest Jarosław Jarząbkowski? Niewątpliwie to postać doskonale znana wszystkim, którzy uwielbiają gry wideo. To jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Niebawem o talencie Jarka Jarząbkowskiego, czyli pashyBicepsa poznają się fani mieszanych sportów walki. Organizatorzy High League ogłosili, że zawalczy on na lutowej gali.

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - kim jest?

pashaBiceps przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Dotychczas pashaBiceps pokazywał swoją wielką klasę i najwyższy poziom na zawodach e-sportowych, gdzie doskonale radził sobie w Counter-Strike’u. Został jednym z najwybitniejszych graczy wszech czasów. Przez lata należał do ścisłej światowej czołówki, a w 2014 roku zajął trzecie miejsce w światowym rankingu HLTV dla najlepszych zawodników Counter-Strike: Global Offensive.

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - wzrost

Ile wzrostu ma Jarosław Jarząbkowski? 33-letni e-sportowiec mierzy 184 centymetry. Co do jego wagi, to ta wiadomość nie jest znana.

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - zarobki

Jarosław Jarząbkowski to jeden z najlepiej zarabiających e-sportowców w Polsce. pashaBiceps w Trójkącie Towarzyskim opowiedział Bogusławowi Leśnodurskiemu oraz Żurnaliście, że w ciągu kariery zarobił około milion dolarów.

Jarosław Jarząbkowski - wiek

Ile lat ma Jarosław Jarząbkowski? pashaBiceps urodził się 11 kwietnia 1988 roku w Nasielsku.

Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - dzieci

pashaBiceps ma dwoje dzieci. Najmłodsze przyszło na świat w 2017 roku.

Jarosław Jarząbkowski - żona

Żona Jarosława Jarząbkowskiego to Kinga Jarząbkowska. Para w rozmowie w Dzień Dobry TVN przyznała, że bywały trudne momenty spowodowane ciągłym granie. Żona zajmowała się domem, a mąż grał, nie mając pewności, czy będą z tego pieniądze.

Jarosław Jarząbkowski - ranking

Przez lata Jarząbkowski wziął udział w kilkuset e-sportowych turniejach na całym świecie. Wygrał 43 oficjalne zawody, 26 razy był drugi, a 42-krotnie kończył swój udział na półfinałach.

PashaBiceps - Owca: walka 2022. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

Reprezentował między innymi Virtus.pro, która zasłynęła jako najlepsza polska drużyna e-sportowa w historii. Aktualnie, wraz z innymi legendarnymi graczami, występuje w teamie Emeritos Banditos. U jego boku są między innymi Piotr izak Skowyrski czy Mateusz PAGO Pągowski, którzy będą go wspierać również przy okazji pojedynku w HIGH League.

Sonda
HIGH League: Kto wygra walkę pashaBiceps vs Owca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze