High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

2021-08-28 19:55

High League 2021 interesuje wszystkich internautów, którym los popularnych twórców nie jest obojętny. To właśnie na gali, za którą odpowiada raper, Malik Montana do oktagonu wejdą znani i lubiani autorzy internetowych treści. Kto walczy na gali High League MMA? Jak wygląda karta walk High League? Przekonajcie się sprawdzając na bieżąco w jednym miejscu.

Spis treści

  1. High League MMA 2021 - WALKI, ZAWODNICY
  2. High League 2021 - KARTA WALK

High League 2021: karta walk, walki, gwiazdy. Kto walczy na High League MMA? Jak wygląda karta walk High League 2021? Osoby, które tęsknią za walkami popularnych twórców internetowych, celebrytów, czy gwiazd telewizyjnych show, liczą na duże emocje. Takie też będą, co wyraźnie pokazuje karta walk High League MMA. Będziemy świadkami debiutów największych twórców, którzy mogą pochwalić się milionowymi zasięgami. Jedną z największych niespodzianek jest udział popularnej, Lexy Chaplin, którą, tylko w jednym serwisie społecznościowym, obserwuje ponad 1,6 mln osób. Gala High League 2021, za którą odpowiada raper Malik Montana, odbędzie się jeszcze w te wakacje. Potwierdzone jest, że na trybunach zasiądzie publiczność! Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA.

High League 2021 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [LISTA]

Szef KSW uderza w FAME MMA | Andrzej Kostyra

High League MMA 2021 - WALKI, ZAWODNICY

Walki na High League MMA 2021 to gwarancja dużych emocji z udziałem najpopularniejszych gwiazd Instagrama, Facebooka, TikToka, YouTube'a, a także innych platform społecznościowych. Karta walk gali High League staje się coraz silniejsza! Podczas wydarzenia organizowanego przez Malika Montanę w oktagonie zaprezentuje się jeden z najbardziej utalentowanych i walecznych raperów w Polsce, Josef Bratan. Josef Bratan na początku roku 2021 dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem "Wuwua", który do tej pory uzyskał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z utworów 'Dawaj hajs' i 'Kawasaki' DJ-a Frodo, w którym wziął udział obok Malika Montany i Alberto. Przełożyło się to na nieustannie wzrastające zainteresowanie jego osobą w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League przekonało do walki w MMA również Anielę Lil Masti Bogusz, Lexy Chaplin, Piota 'CzuuXa' Czupryna i Gabriela Tadeusza Bystrzyckiego, czyli Cesarza Narcyza. Cesarz Narcyz jest również popularny na Instagramie. Tam śledzi go prawie ćwierć miliona osób. Gabriel Tadeusz Bystrycki należy też do Elita Check, czyli projektu przypominającego słynną 'Ekipę' czy Team X.

High League 2021 - KARTA WALK

Jak wygląda karta walk High League 2021? Lista zawodników, którzy zmierzą się na gali 28 sierpnia 2021 w Gdańsku aktualizowana jest w tym miejscu. Nie przegapcie i bądźcie na bieżąco! 

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" vs Kamil Kossakowski [WALKA TRZECH ZAWODNIKÓW]
  • Maciej "Big Jack" Jarema - Jakub "Monte Carlito" Olewiński
  • Kuba Nowakiewicz - Przemysław Kolarczyk
Sonda
Lexy Chaplin w High League - czy wygra?