High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

i

Autor: High League High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

2023-03-18 16:25

High League 6 - karta walk spełni oczekiwanie internautów, którzy liczą na kolejne emocje związane z walkami najbardziej znanych osobistości. Kontrakt z federacją Malika Montany podpisany mają zarówno sportowcy, muzycy, jak i influencerzy. Ich wszystkich nie zabraknie na High League 6. Walki zdecydowanie będą stać na wysokim poziomie, o czym przekonacie się za naszym pośrednictwem! Jak wygląda karta walk High League 2023? Kto walczy na High League 6?

Spis treści

 1. High League 6 - KARTA WALK, WALKI
 2. High League 6 - ZAWODNICY

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Zastanawiacie się, kto walczy na High League 2023? To jak wygląda karta walk High League 6 najbardziej interesuje osoby, które były zaskoczone tym, jakie zestawienia pojawiły się na gali oznaczonej poprzednią cyfrą. Kontrakt z federacją podpisał Mateusz Murański, który został zestawiony z Pawłem Bombą. Natalia Karczmarczyk przed przerwą od walk musiała zawalczyć z Agatą Fąk. Najbardziej jednak elektryzował debiut niezwykle doświadczonego sportowca, jakim jest Damian Janikowski. Brązowy medalista mistrzostw olimpijskich w Londynie po przygodzie z profesjonalną federacją MMA postanowił pobawić się we freak-fighty. Choć trzeba zaznaczyć, że jego walka wcale do freak-fightowych nie należała. Włodarze zdecydowali, że były zapaśnik zawalczy z Mateuszem Kubiszynem, mistrzem walk na gołe pięści. Karta walk High League 6 to kolejne zaskoczenia, elektryzujące zestawienia i niezwykłe emocje!

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

High League 6 - konferencja z 13 marca

High League 6 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk High League 6 wywoła ogromną radość wśród fanów popularnych influencerów. Wracają do klatki, by polepszyć swój bilans zwycięstw i jednocześnie dać internautom dużo radości. W kwestii ilości walk na High League 6 nic się nie powinno zmienić. Powinniśmy zobaczyć dziesięć ciekawych pojedynków, w różnych formułach. W czasie gali High League 2023 nie zabraknie też zapewne debiutantów, o których będzie czas, żeby jeszcze napisać!

 • Jarosław pasha Jarząbkowski - Marcin Dubiel
 • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
 • Denis Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
 • Konrad Karwat - Denis Labryga
 • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
 • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
 • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
 • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy

High League 6 - ZAWODNICY

Zawodnicy na High League 6 to doskonale znane gwiazdy, które na co dzień robią furorę w mediach społecznościowych. Sporo mówi się o powrocie do klatki Marcina Dubiela. Chłopak Natsu po błyskawicznym pokonaniu Tromby ma stanąć przed kolejnym wyzwaniem. Sam Mateusz Trąbka również ma pojawić się w klatce. Sporo mówi się także o obronie mistrzowskiego pasa przez Lexy Chaplin. Włodarze szukają odpowiedniej rywalki, która mogłaby postawić Lexy poprzeczkę bardzo wysoko. Dużo komentarzy pojawia się odnośnie Adriana Salomona, który zyskał ostatnio ogromną popularność za sprawą kanału Kongo TV. Możliwe, że dojdzie do elektryzującego pojedynku Agaty Fąk z Marią Graczykowską. To właśnie Masza ujawniła "brudy" na Fagatę. Lista zawodników High League 6 będzie aktualizowana w tym miejscu. To od nas dowiecie się jako jedni z pierwszych o tym, kto walczy na High League 6!

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?
Listen on Spreaker.