Fame MMA 13 - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić? [CENY, SEKTORY, ROZPISKA]

2022-03-11 11:25
Fame MMA 13 - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić [CENY, SEKTORY]
Autor: FAME MMA Fame MMA 13 - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić [CENY, SEKTORY]

Bilety na Fame MMA 13 mają ogromne znaczenie dla wszystkich, którzy śledzą takie gwiazdy, jak Popek, Norman Parke, Mateusz Murański, Sergiusz Górski, czy Paweł Smektalski. Właśnie te osobistości już pod koniec marca 2022 wejdą do oktagonu MMA. Jeśli chcecie zobaczyć ich walki na żywo, to podrzucamy garść szczegółów związanych z biletami w jednym miejscu!

Spis treści

  1. Fame MMA 13 - bilety: gdzie kupić?
  2. Fame MMA 13 - bilety: CENY, SEKTORY

Fame MMA 13 - bilety na wydarzenie kupią osoby, które nie mogą się doczekać walk z udziałem znanych gwiazd federacji, a także debiutantów. Gdzie, kiedy i po ile kupić bilety na Fame MMA 13? Ceny są duże, czy raczej nie przestraszą najmłodszych fanów influencerów? Serwujemy garść szczegółów, które zostały ujawnione, podczas konferencji prasowej, 23 stycznia 2022. Włodarze FAME MMA podsumowali ubiegły rok oraz przedstawili plany na nadchodzące miesiące. Zapowiedzieli jednocześnie, że ten rok pod względem gal będzie przełomowy zarówno, jeśli chodzi o stronę biznesową, jak i wizerunkową. Bilety Fame MMA 13 można kupować online, ale również właśnie od trzynastej gali wejściówki na wydarzenie dostępne są w stacjonarnych sklepach.

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!

Fame MMA 13 - bilety: gdzie kupić?

Bilety na Fame MMA 13 to gorący towar dla wszystkich czekających na hitowe pojedynki. W walce wieczoru Sergiusz Górski, czyli Nitrozyniak zmierzy się z Pawłem Smektalskim, znanym jako TheUnboxall. Wydaje się jednak, że internautów bardziej rozgrzewa inne starcie. Popek Monster po blisko dwóch latach nieobecności w oktagonie wraca, by udowodnić swoją prawdziwą siłę. Jego rywalem będzie były zawodnik UFC, Norman Parke. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że starcie odbędzie się w formule MMA, a przecież pomiędzy tymi zawodnikami jest blisko 30 kilogramów różnicy. 

Popek - Norman Parke: walka 2022. Kiedy, gdzie i kto wygra na Fame MMA 13?!

Fame MMA 13 - bilety na wydarzenie można kupić za sprawą strony internetowej organizacji, ale również po raz pierwszy w stacjonarnych sklepach. W trakcie konferencji, poinformowano o nawiązaniu współpracy federacji z siecią Empik. W tym samym miejscu można również kupić licencję PPV.

Fame MMA 13 - bilety: CENY, SEKTORY

Ile kosztuje bilet na Fame MMA 13? Nie mamy wątpliwości, że hala w Gliwicach wypełni się osobami, które chcą zobaczyć w oktagonie znane osobistości. Wejściówki można już kupować, ale radzimy się pospieszyć, jeśli chcecie zająć dobre miejsca. Oto rozkład cen i sektorów:

  • Fame MMA 13: bilet trybuny 1-3: 220, 260 i 300 złotych
  • Fame MMA 13: bilet trybuny 4-6: 80, 110 i 160 złotych
  • Fame MMA 13: bilet płyta 1-5: 450, 400, 350 i 260 złotych
  • Fame MMA 13: bilet VIP 1-4: 1500, 1250, 1100 i 1000 złotych

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Sonda
Popek vs Norman Parke - kto wygra walkę na Fame MMA 13?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze