Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

2022-03-26 19:50
Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY
Autor: FAME MMA Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Fame MMA 13 rozgrzeje kibiców do czerwoności! Pierwsze ogłoszone gwiazdy trzynastej odsłony wydarzenia zapowiadają wielkie emocje, a później wspomnienia związane z poszczególnymi walkami. Kto walczy na Fame MMA 13? Gdzie się odbędzie gala i kiedy? Poznajcie szczegóły w jednym miejscu.

Spis treści

 1. Fame MMA 13 - data, miejsce
 2. Fame MMA 13 - karta walk, walki, zawodnicy

Fame MMA 13 - data, miejsce, karta walk, walki i zawodnicy, czyli najważniejsze kwestie związane z galą. Już we wrześniu 2021 na chwilę przed jedenastą odsłoną wydarzenia poznaliśmy szczegóły zarówno dwunastej, jak i właśnie trzynastej edycji. Kto walczy na Fame MMA 13? Karta walk i walki rozgrzeją kibiców? Kiedy jest Fame MMA 13? Gdzie się odbędzie? Wiele pytań, ale nic dziwnego, ponieważ gala, której twarzą jest Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron od dawna cieszy się dużą popularnością. To właśnie na Fame MMA obejrzeliśmy elektryzujący pojedynek Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim, Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke, czy Marcinem Dubielem z Czarkiem Nykielem. Przed nami kolejne elektryzujące niespodzianki!

Fame MMA 14 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14?

FAME MMA 13 LIVE - RELACJA ONLINE 26.03.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Kto wygrał na FAME MMA 13? WYNIKI WALK FAME MMA 13 NA ŻYWO 26.03.2022

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Fame MMA 13 - data, miejsce

Kiedy jest Fame MMA 13? Data wydarzenia została ujawniona, podczas styczniowej konferencji. Gala odbędzie się 26 marca 2022. Oczy kibiców i internautów zwrócone będą na Gliwice. To właśnie tam zaplanowano Fame 13.

Fame MMA 13 - karta walk, walki, zawodnicy

Karta walk Fame MMA 13 jest kompletna od kilku tygodni. Do oktagonu wraca Popek Monster, który na zasadach MMA zawalczy z Normanem Parke. W oktagonie pojawi się również Jakub Piotrowicz, a jego rywalem jest Robert Pasut. Kacper Błoński natomiast wyzwał do pojedynku Marcina Dubiela. Niestety tej walki nie potwierdzono. Potwierdzono jednak, że Nitrozyniak, czyli Sergiusz Górski zawalczy z Pawłem Smektalskim, czyli Unboxllem! To będzie walka wieczoru. Oto karta walk Fame MMA 13:

 • Sergiusz Nitrozyniak Górski - Paweł TheUnboxall Smektalski (walka wieczoru)
 • Popek - Norman Parke (co-main event)
 • Adrian Polak Polański - Amadeusz Ferrari Roślik [No time limit]
 • Piotr Szeliga - Gabriel Arab Al-Sulwi
 • Mariusz Hejter Słoński - Rafał Takefun Górniak
 • Dawid Malczyński - Paweł Ponczek Sikora
 • Jakub Japczan Piotrowicz - Robert Pasut
 • Patryk Domke - Jakub Kuba Post Postaremczak
 • Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska - Marta Linkimaster Linkiewicz

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 28.05.2022?

Sonda
Najlepsza walka na Fame MMA 13 to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze