Popek - Norman Parke: walka 2022. Kiedy, gdzie i kto wygra na Fame MMA 13?!

2022-03-26 8:57
Popek - Norman Parke: walka 2022. Kiedy, gdzie i o kto wygra na Fame MMA 13?!
Autor: FAME MMA / SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News Popek - Norman Parke: walka 2022. Kiedy, gdzie i o kto wygra na Fame MMA 13?!

Popek - Norman Parke 2022 to walka, która wywołuje ogromne emocje. Sięgną one zenitu podczas konferencji, ale przede wszystkim podczas gali na Śląsku. Tym bardziej, że pojedynek odbędzie się na zasadach MMA! Kiedy i gdzie jest walka Popek VS Norman Parke 2022? Wynik starcia jest już przesądzony? Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Popek - Norman Parke: walka 2022
  2. Popek - Norman Parke 2022: wynik walki

Popek - Norman Parke: walka 2022 rozgrzeje polskich internautów. Kiedy, gdzie i kto wygra na Fame MMA 13?! Czy walka Popek Norman Parke 2022 będzie jednostronna i wynik jest przesądzony? Serwujemy garść szczegółów związanych z tym pojedynkiem. Dla samozwańczego Króla Albanii będzie to wielki powrót do organizacji. Ostatnie starcie stoczył on we wrześniu 2020 roku na siódmej odsłonie gali. Bez większych problemów pokonał Damiana Stiflera Zduńczyka. Później miał zawalczyć, podczas dziewiątej odsłony wydarzenia. Organizatorzy zdecydowali, że jego rywalem będzie Kizo. Do pojedynku jednak nie doszło, ponieważ Paweł Mikołajuw miał problemy zdrowotne. Kontuzja Popka okazała się tak bardzo poważna, że odpuścił kilka gal. Teraz powraca z mocnym uderzeniem!

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

Popek - Norman Parke: walka 2022

Walka Popek - Norman Parke 2022 to przedostatnie starcie w karcie walk, podczas Fame MMA 13. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA i jak zapowiada Popek: - Norman musi kupić sobie podwójne ubezpieczenie zdrowotne. Parke proponuje natomiast, żeby Paweł Mikołajuw oddał mu swoje złote zęby, a wtedy będzie mniej bity. Irlandczyk ma za sobą ma dwie walki w boksie, w Fame MMA. Wygrał z Kasjuszem Życińskim, ale przegrał z Borysem Mańkowskim. W MMA jednak jego bilans wynosi 28 zwycięstw, z czego 4 przez nokaut, 12 przez poddania i 12 przez decyzję sędziów. Ma natomiast 7 porażek, z czego dwie z Mateuszem Gamrotem.

Popek w MMA ma 4 zwycięstwa i 4 porażki. Dwie wygrane odnotował jednak w 2008 roku, przed wszystkimi operacjami i zabiegami. W 2016 roku przegrał z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 37, wygrał z Robertem Burneiką w czasie KSW 39, przegrał z Tomaszem Oświecińskim na KSW 41, z Erko Junem na KSW 45 i wygrał z Damianem Zduńczykiem na Fame MMA 7. 

Popek - Norman Parke 2022: wynik walki

Wynik walki Popek - Norman Parke 2022 jest przesądzony? Pojedynek odbędzie się 26 marca 2022 i zobaczymy go po godzinie 23:00. Zawodnicy skrzyżują rękawice MMA w Gliwicach. Ciężko jest wskazać faworyta. Z jednej strony doświadczony w mieszanych sztukach walki Norman Parke, a z drugiej strony dużo cięższy Popek Monster. Paweł Mikołajuw waży ponad 110 kilogramów. Irlandczyk natomiast wniesie zapewne na wagę ponad 80 kilogramów. Zdecydujcie w głosowaniu poniżej, kto Waszym zdaniem wygra.

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Sonda
Popek vs Norman Parke - kto wygra walkę na Fame MMA 13?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze