Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

2022-03-26 19:55

Karta walk Fame MMA 13 to kolejne zestawienia, za sprawą których emocje sięgną zenitu. W okrągłej klatce pojawią się zarówno doświadczone w oktagonie gwiazdy internetu, jak i debiutanci. Kto walczy na Fame MMA 26 marca 2022? Przekonajcie się sprawdzając kompletne szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 13 - WALKI, ZAWODNICY
 2. Fame MMA 26.03.2022 - KARTA WALK

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY, czyli trzy podstawowe kwestie. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022? Jak wygląda karta walk Fame MMA 13? Czy walki na Fame MMA 13 26 marca 2022 to absolutny top topów, jeśli chodzi starcia freak fighterów? Odpowiadamy na te wszystkie pytania podrzucając garść szczegółów. Od pierwszej gali śledzimy poczynania gwiazd w federacji, za którą odpowiadają wizerunkowo Wojciech Gola i Michał Baron. Zawsze widzowie mogą liczyć na dużą dawkę emocji i niezwykłych zestawień. To tu Don Kasjo miał możliwość sprawdzić się z Normanem Parke i Marcinem Wrzoskiem, a także to tu swoich sił w MMA spróbowały takie osobistości, jak Krzysztof Radzikowski, Marcin Dubiel, Sylwester Wardęga, czy Norbert Smoliński, czyli Smolasty. Walki na Fame MMA 13 na żywo wywołają równie duże uniesienia, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal. 

FAME MMA 13 LIVE - RELACJA ONLINE 26.03.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Fame MMA 13 - WALKI, ZAWODNICY

Walki Fame MMA 13 na żywo wywołają radość, podniesienie adrenaliny, a często też łzy. Szczególnie, gdy przegra faworyt kibiców. W okrągłej klatce na Fame MMA 26 marca 2022 pojawią się zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i debiutanci. Ogłoszono, że transfer Jakuba Piotrowicza z federacji High League. Jego rywalem w drugiej walce będzie debiutujący Rafał Pasut znany z Abstrahuje. Do klatki wraca Paweł Mikołajuw, czyli Popek. Jego rywalem będzie Norman Parke! Nie będzie to jednak walka wieczoru. Ten tytuł ma pojedynek pomiędzy Sergiuszem Górskim, czyli Nitrozyniakiem a Pawłem Smektalskim, znanym bardziej jako TheUnboxall. Trzynasta odsłona wydarzenia odbędzie się w Gliwicach.

Fame MMA 26.03.2022 - KARTA WALK

Karta walk Fame MMA 13 26 marca 2022 to dużo niespodzianek. Szczególnie zaskoczyło starcie powracającego do klatki Pawła Mikołajuwa, czyli Popka! Jego rywalem będzie Norman Parke, a co ciekawe, starcie odbędzie się na zasadach MMA. Kto walczy na Fame MMA 13? Karta walk aktualizowana w tym miejscu!

 • Sergiusz Nitrozyniak Górski - Paweł TheUnboxall Smektalski (walka wieczoru)
 • Popek - Norman Parke (co-main event)
 • Adrian Polak Polański - Amadeusz Ferrari Roślik [No time limit]
 • Piotr Szeliga - Gabriel Arab Al-Sulwi
 • Mariusz Hejter Słoński - Rafał Takefun Górniak
 • Dawid Malczyński - Paweł Ponczek Sikora
 • Jakub Japczan Piotrowicz - Robert Pasut
 • Patryk Domke - Jakub Kuba Post Postaremczak
 • Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska - Marta Linkimaster Linkiewicz

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Sonda
Popek vs Norman Parke - kto wygra walkę na Fame MMA 13?