Wzruszające nagranie Dawida Kwiatkowskiego z fanką. Zapamięta ten moment do końca życia

2022-08-04 11:28
Dawid Kwiatkowski
Autor: AKPA

Dawid Kwiatkowski kolejny raz pokazał swoje dobre serce i to, jak kocha spełniać marzenia swoich słuchaczy. W sieci pojawiło się poruszające nagranie z artystą i jego fanką. Dziewczyna z pewnością zapamięta ten moment do końca swojego życia. Ostrzegamy, ciężko jest ukryć wzruszenie!

Fanka Dawida Kwiatkowskiego spełniła marzenie. Artysta od lat jest ulubieńcem publiki. Dawid Kwiatkowski ma ze swoimi fanami niesamowity kontakt. Takiej relacji może mu zazdrościć wiele gwiazd. Dawid wielokrotnie podkreśla, że wspiera swoich fanów tak samo, jak oni wspierają jego. Młody wokalista uwielbia spełniać marzenia nie tylko swoje, ale też miłośników jego twórczości. Niedawno zrobił niespodziance jednej ze swoich fanek i pojawił się na jej weselu. Dawid pomaga też w muzycznych karierach swoim młodszym kolegom. Wielokrotnie zaprasza na scenę swoich fanów, którzy mogą spełnić marzenie i zaśpiewać ze swoim idolem. Tym razem było podobnie..

Ten chłopak skradł całe show! Dawid Kwiatkowski nie był mu potrzebny

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Dawid Kwiatkowski z fanką na scenie

Dawid Kwiatkowski spełnił marzenie swojej fanki. Młody wokalista, podczas koncertu w Trzebini, wypatrzył w tłumie nastolatkę trzymającą kartkę z napisem "Idziesz ze mną wspólnie zaśpiewać dla mojej mamy?". Oczywiście nie mogło być inaczej. Dawid od razu zaprosił dziewczynę na scenę. Joanna wzięła do ręki mikrofon, ale zamiast śpiewać, najpierw postanowiła powiedzieć kilka słów. Zestresowana dziewczyna zadedykowała utwór swojej zmarłej mamie. Joanna nie kryła wzruszenia. Przyznała, że czuje obecność i wsparcie swojej mamy, którą cały czas bardzo kocha. Następnie, razem z Dawidem Kwiatkowskim zaczęła śpiewać piosenkę Idziesz ze mną.

Kiedyś była podopieczną Kwiatkowskiego w The Voice Kids. Dziś występują na jednej scenie!

Sonda
Lubisz Dawida Kwiatkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze