Dawid Kwiatkowski w obiektywie, podczas koncertu w ESKA Live!

i

Autor: TOMASZ RADZIK

Ten chłopak skradł całe show! Dawid Kwiatkowski nie był mu potrzebny

2022-06-14 15:46

Dawid Kwiatkowski ma świetne relacje ze swoimi fanami. Szczególnie mocno widać to podczas koncertów wokalisty. Podczas jednego z ostatnich artysta zaprosił na scenę swojego fana, który w brawurowy sposób wykonał utwór z jego repertuaru. Takiej wersji hitu Na zawsze na pewno jeszcze nie słyszeliście!

Fani Dawida Kwiatkowskiego stanowią dla niego największe oparcie. To właśnie dzięki ich wsparciu artyście udaje się utrzymać na rynku tak długo. Chociaż ciężko w to uwierzyć, to przyszłym roku minie dokładnie dziesięć lat od wydania debiutanckiego singla nastoletniego wówczas artysty. Chyba nawet sam zainteresowany nie spodziewał się tego, co wydarzy się kilka lat później. Dziś Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, każda z jego piosenek z miejsca staje się hitem, a koncerty przyciągają prawdziwe tłumy wiernych wielbicieli. Obecnie piosenkarz koncertuje w ramach letniej trasy koncertowej. Podczas jednego z ostatnich show Mateusz Bednarek, fan Dawida, poprosił o możliwość zaśpiewania z nim hitu Na zawsze. Artysta zgodził się i zaprosił wielbiciela na scenę, zupełnie nie spodziewając się tego, co ten zaraz na niej zaprezentuje. Mateusz to urodzony showman!

Dawid Kwiatkowski ma brata bliźniaka?! Fani byli w szoku!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Fan Kwiatkowskiego skradł całe show!

Dawid nie mógł uwierzyć własnym oczom, widząc show, jakie przygotował zaproszony przez niego na scenę wielbiciel! Mateusz pokazał, jak wielki drzemie w nim potencjał. Marzący o karierze muzycznej fan artysty czuł się u jego boku jak ryba w wodzie! 

to miłe że tak się zachowujesz wobec swoich fanów, nie wszyscy tak potrafią

byłam w totalnym szoku i nie mogłam wyjść z podziwu, a na żywo brzmiało to jeszcze lepiej!

strasznie cenie w Tobie to, że wspierasz innych i dajesz im szanse na chociażby taki wspólny występ - chwalili bohaterów nagrania internauci.

Dawid zachęcił też do słuchania autorskich kawałków Mateusza. To jest dopiero wsparcie!

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?