Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

i

Autor: Jan Bogacz TVP

Kiedyś była podopieczną Kwiatkowskiego w The Voice Kids. Dziś występują na jednej scenie!

2022-06-09 14:37

Program The Voice Kids to prawdziwa kuźnia talentów. Udział w formacie umożliwił zrobienie karier muzycznych wielu gwiazdom polskiej sceny, które dziś występują na tych samych imprezach, co ich trenerzy. Kilka dni temu Dawid Kwiatkowski pochwalił się muzycznym spotkaniem ze swoją byłą podopieczną. Mocno się zmieniła!

Dawid Kwiatkowski doskonale wie, jak poprowadzić karierę muzyczną. Dowodem na to jest fakt, że artysta jest już obecny na polskim rynku muzycznym od blisko dekady. Od 2018 roku autor hitów Bez ciebie i Proste dzieli się swoim doświadczeniem z marzącymi o zrobieniu kariery w świecie muzyki dziećmi i nastolatkami. Dawid Kwiatkowski ocenia zmagania uczestników The Voice Kids od I edycji, ale do tej pory tylko raz udało mu się doprowadzić podopiecznego do zwycięstwa. Był nim Marcin Maciejczak. Mimo braku wygranej w show podopieczni wokalisty doskonale radzą sobie w świecie show-biznesu. Jedną z gwiazd, które zasłynęły nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale także wsparciu Dawida, jest Carla Fernandes. Mentor i uczennica spotkali się kilka dni temu na jednej scenie. Z tej okazji idol nastolatków zamieścił nawet tiktoka!

Julia Żugaj nie chce duetu z Wersow! Kto jej się marzy?

Carla Fernandes 2022

Carla Fernandes była uczestniczką II edycji programu The Voice Kids, w którym karierę zaczynała też Viki Gabor. Wokalistka szybko po zakończeniu przygody z show postawiła na karierę solową, wydając singiel za singlem. Wszystkie wydane po udziale w formacie utwory znalazły się na EP 18, która była muzycznym podsumowaniem Carli. W maju tego roku 19-letnia artystka rozpoczęła nową erę, wydając kawałek Amigo. Fani od razu zwrócili uwagę na to, że gwiazda chce zerwać w ten sposób z wizerunkiem małej dziewczynki.

Chciałam odciąć się od wizerunku dziecka, bo w oczach wielu ludzi dalej mam 15 lat. Kiedy wstawię zdjęcie w bikini, widzę komentarze pełne oburzenia. Z jednej strony to rozumiem, bo gdy poznasz kogoś w danym okresie, cały czas masz wrażenie, że ten okres dla niego trwa - mówiła nam w zeszłym roku.

Zobaczcie wspólnego tiktoka Carli i Dawida. Wokalista może być dumny!

Sonda
Śledzisz karierę Carli Fernandes?