Wakacyjna Trasa Dwójki Augustów 2021 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki i po ile?

2021-08-01 17:46
Wakacyjna Trasa Dwójki - Koncert w Mrągowie
Autor: AKPA

Lato, muzyka, zabawa to najgorętsze imprezy tego lata! Mowa oczywiście o Wakacyjnej Trasie Dwójki, która trwa w najlepsze i co tydzień dostarcza wiele muzycznych wrażeń widzom przed wielką sceną, jak i telewizorami. Teraz nadszedł czas na koncert w Augustowie, gdzie również będzie się działo! Jak zdobyć bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w tym mieście? Instrukcję znajdziecie poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki Augustów 2021 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki i po ile? To z pewnością zastanawia wiele osób, które chciałyby pobawić się w weekend pod wielką sceną. Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze! Za nami aż cztery koncerty, które sprawiły, że każdy bawił się przy muzycznych brzmieniach w najlepsze! Był już koncert w Mrągowie, Świnoujściu, Płocku i Koszalinie, natomiast teraz wielkimi krokami zbliża się przystanek jakim jest... Augustów w województwie podlaskim. To właśnie tam w niedzielę 1 sierpnia stanie ogromna scena prosto z której dla wszystkich Polaków zaśpiewają swoje hity znani artyści z branży muzycznej. Będą to między innymi Filip Lato, Masters, Sound'n'Grace, Edyta Górniak i nie tylko! Gdzie kupić bilety na koncert? Ile kosztują? My już wiemy i zdradzamy Wam poniżej. Wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki, dlatego trzeba się spieszyć!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów [BILETY 1.08]

Gdzie kupić bilety na Wakacyjną Trasą Dwójki 2021 w Augustowie? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Wstęp na wszystkie koncerty Lato, muzyka, zabawa są całkowicie darmowe. Wcześniej należy jednak dokonać rezerwacji, ponieważ liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Szybko i sprawnie można zrobić to na stronie internetowej bilety.tvp.pl lub worldmedia.pl klikając w prawym górnym rogu niebieski napis Zarezerwuj zaproszenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze