Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 2 - kto wystąpi w Sopocie 14.08?

2019-08-14 20:35
Duncan Laurence
Autor: AP/Associated Press/East News

Tegoroczne lato obfituje w wielkie wydarzenia muzyczne. Niewątpliwie, jednym z najważniejszych jest Top of the Top Sopot Festival. Po raz kolejny, na scenie Opery Leśnej zaprezentują się największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Drugi dzień imprezy obfitować będzie w występy najpopularniejszych obecnie twórców. W trakcie drugiej części, wręczony zostanie również legendarny Bursztynowy Słowik. Czyje występy uświetnią dzień 2 Top of the Top Sopot Festival? Sprawdź na ESKA.pl.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - dzień 2 przyniesie wiele emocji widzom zgromadzonym na publiczności oraz przed telewizorami. Jedną z najważniejszych kwestii jest oczywiście ta, kto wystąpi podczas koncertu. Zapewniamy, że osoby, które zdecydują się spędzić swój wieczór właśnie z Top of the Top Sopot Festival, z pewnością tego nie pożałują! Na deskach Opery Leśnej swoje najpopularniejsze przeboje wykonają artyści, którzy aktualnie dominują na listach przebojów. Tradycyjnie, nie zabraknie gości z zagranicy, którzy powalczą ze sobą o prestiżową statuetkę, jaką z pewnością jest Bursztynowy Słowik.

Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 2 - kto wystąpi?

Drugi dzień imprezy organizowanej przez stację TVN i miasto Sopot odbędzie się pod hasłem #iDance. Wydarzenie rozpocznie się przeglądem najbardziej energetycznych hitów, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie. O doskonałe humory i energię publiczności, jak i telewidzów, zadbają najpopularniejsi polscy artyści: Kayah, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Cleo, Roksana Węgiel, Sarsa, Blue Cafe, Ewelina Lisowska, Baranovski, Reni Jusis i Ania Karwan.

Druga część będzie równie ekscytująca. W trakcie jej trwania, na scenie Opery Leśnej spotkają się uczestnicy Eurowizji. Tym razem, powalczą oni o statuetkę Bursztynowego Słowika, która przyznawana jest najlepszemu utworowi w głosowaniu SMS-owym. W konkursie udział wezmą: Frans, Lake Malawi, Alma, Luca Hanni, Christopher oraz zwycięzja 56. Konkursu Piosenki Eurowizji - Duncan Laurence.

Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 2 - o której godzinie?

Drugi dzień festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019 będzie można oglądać w stacji TVN. Transmisja na żywo pierwszej części zaplanowana jest na godzinę 20:00. Druga część, natomiast, rozpocznie się o 21:55. Koncerty poprowadzą: Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Olivier Janiak oraz Filip Chajzer.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze