Duncan Laurence

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 2 - kto wystąpi w Sopocie 14.08?

2019-08-14 20:35

Tegoroczne lato obfituje w wielkie wydarzenia muzyczne. Niewątpliwie, jednym z najważniejszych jest Top of the Top Sopot Festival. Po raz kolejny, na scenie Opery Leśnej zaprezentują się największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Drugi dzień imprezy obfitować będzie w występy najpopularniejszych obecnie twórców. W trakcie drugiej części, wręczony zostanie również legendarny Bursztynowy Słowik. Czyje występy uświetnią dzień 2 Top of the Top Sopot Festival? Sprawdź na ESKA.pl.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - dzień 2 przyniesie wiele emocji widzom zgromadzonym na publiczności oraz przed telewizorami. Jedną z najważniejszych kwestii jest oczywiście ta, kto wystąpi podczas koncertu. Zapewniamy, że osoby, które zdecydują się spędzić swój wieczór właśnie z Top of the Top Sopot Festival, z pewnością tego nie pożałują! Na deskach Opery Leśnej swoje najpopularniejsze przeboje wykonają artyści, którzy aktualnie dominują na listach przebojów. Tradycyjnie, nie zabraknie gości z zagranicy, którzy powalczą ze sobą o prestiżową statuetkę, jaką z pewnością jest Bursztynowy Słowik.

Rozpoznasz koncert po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 12
Czyj to występ?
Shawn Mendes na koncercie

Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 2 - kto wystąpi?

Drugi dzień imprezy organizowanej przez stację TVN i miasto Sopot odbędzie się pod hasłem #iDance. Wydarzenie rozpocznie się przeglądem najbardziej energetycznych hitów, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie. O doskonałe humory i energię publiczności, jak i telewidzów, zadbają najpopularniejsi polscy artyści: Kayah, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Cleo, Roksana Węgiel, Sarsa, Blue Cafe, Ewelina Lisowska, Baranovski, Reni Jusis i Ania Karwan.

Druga część będzie równie ekscytująca. W trakcie jej trwania, na scenie Opery Leśnej spotkają się uczestnicy Eurowizji. Tym razem, powalczą oni o statuetkę Bursztynowego Słowika, która przyznawana jest najlepszemu utworowi w głosowaniu SMS-owym. W konkursie udział wezmą: Frans, Lake Malawi, Alma, Luca Hanni, Christopher oraz zwycięzja 56. Konkursu Piosenki Eurowizji - Duncan Laurence.

Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 2 - o której godzinie?

Drugi dzień festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019 będzie można oglądać w stacji TVN. Transmisja na żywo pierwszej części zaplanowana jest na godzinę 20:00. Druga część, natomiast, rozpocznie się o 21:55. Koncerty poprowadzą: Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Olivier Janiak oraz Filip Chajzer.