Cleo

i

Autor: YouTube.com/Sebastian Z.

Hit Cleo na pielgrzymce! Wokalistka zachwycona nową wersją Za Krokiem Krok

2019-08-12 10:39

Pielgrzymi już niejednokrotnie udowodnili, jak bardzo są kreatywni. Co roku, grupy pątników udających się pieszo na Jasną Górę, zaskakują własnymi interpretacjami wielkich radiowych przebojów. Tym razem, niepełnosprawni pielgrzymi z Warszawy postanowili przerobić hit z repertuaru Cleo o tytule Za Krokiem Krok. Ta wersja zaskoczyła nawet samą wokalistkę! Posłuchajcie chrześcijańskiej odsłony singla i zobaczcie, jak zareagowała Cleo już teraz na ESKA.pl.

Cleo - Za Krokiem Krok w drodze na Jasną Górę? Dlaczego nie? Niedawno sporym hitem w sieci okazała się religijna wersja największego przeboju disco polo tego roku, czyli Mama ostrzegała od zespołu Daj To Głośniej. Teraz warszawscy pielgrzymi wzięli na warsztat najnowszy hit Cleo Za Krokiem Krok. Trzeba przyznać, że modyfikując tekst utworu, wykazali się nie lada kreatywnością. Nowa wersja piosenki mówi o zmęczeniu, jakie spotyka wszystkich idących do Częstochowy. - Idę dziś znów do Matki Bożej. Odciski mam, już nie będzie gorzej - śpiewają w refrenie rozbawieni pielgrzymi.

Znasz wykonawców tych polskich piosenek?

Pytanie 1 z 10
"Autobiografia"

Za Krokiem Krok - pielgrzymka 2019

To nie pierwszy raz, kiedy wierni zmierzający do częstochowskiego sanktuarium pokusili się o stworzenie alternatywnych wersji popularnych przebojów. Poza Za Krokiem Krok czy Mama ostrzegała, mogliśmy już usłyszeć pielgrzymkowe wersje m.in Despacito, Przekorny los czy Miłość w Zakopanem.

Za Krokiem Krok pielgrzymka - reakcja Cleo

Co ciekawe, sama Cleo odniosła się do nowej wersji swojego własnego hitu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, artystka udostępniła wideo z występem warszawskich pielgrzymów i dopisała, że jest jej niezmiernie miło. - Za Krokiem Krok" sprawdza się też na pielgrzymkach. Jest mi bardzo miło że ten kawałek ma tyle "zastosowań". Piszcie do czego Wy go "używacie"? Ćwiczenia, impreza, taniec, poprawiacz nastroju? - napisała gwiazda.

Za Krokiem Krok to ostatni singiel Cleo. Teledysk do piosenki ukazał się w maju i do tej pory obejrzano go blisko 28 milionów razy! Tworząc wideoklip, gwiazda zaprosiła na plan wielu swoich znajomych, w tym między innymi Dawida Kwiatkowskiego, Qczaja czy Magdę Beredę.