Tokio Hotel mierzą się z koszmarami. Niemiecki zespół powraca!

i

Autor: Materiały prasowe Sony Music

Tokio Hotel zagra w Polsce! Koncert w ramach trasy Beyond The World Tour

2023-03-26 11:14

To już pewne - Tokio Hotel zagra w Polsce! Podczas licznych światowych tras koncertowych zespół wielokrotnie wyznaczał nowe standardy dla swoich piorunujących występów na żywo. Wspaniała produkcja dźwięku, zadziwiające dekoracje sceniczne i oryginalne kostiumy, to wszystko już niedługo będziemy mogli zobaczyć na własne oczy.

Tokio Hotel w Polsce 2023 - data, miejsce i bilety, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat występu niemieckiej grupy w naszym kraju. Nazwa Tokio Hotel zawsze oznaczała coś więcej niż tylko samą muzykę: przez ponad półtorej dekady Tom, Georg, Gustav i Bill tworzyli swój własny wszechświat i ożywiali go każdą piosenką, teledyskiem, publicznym wystąpieniem i przede wszystkim swoimi spektakularnymi występami na żywo. W 2019 i na początku 2020 roku zespół zagrał 43 koncerty w Europie i USA w ramach trasy Melancholic Paradise, której niestety nie udało się zakończyć z powodu światowej pandemii. To wystarczający powód, aby w końcu spojrzeć w przyszłość: wraz z nową trasą koncertową Beyond The World zespół zapowiada 16 nowych koncertów w całej Europie i Rosji. Po sprzedaniu ponad 10 mln płyt w 68 krajach, a także niezliczonych nagrodach na całym świecie, Tokio Hotel wciąż jest daleko od zakończenia swojej wyjątkowej podróży. Podróży, która rozpoczęła się w małym niemieckim miasteczku Magdeburg i szybko przekształciła się w globalny fenomen. Ten wyjątkowy sukces nigdy nie był powodem, by zespół spoczął na laurach, ale wręcz przeciwnie: piosenka po piosence, album po albumie, koncert po koncercie Tom, Georg, Gustav i Bill zawsze przesuwali granice i poszerzali wszechświat Tokio Hotel.

Avril Lavigne w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Tokio Hotel w Polsce 2023 - data i miejsce

Koncert Tokio Hotel w Polsce miał odbyć się 14 maja 2022 roku. Jednak, jak podkreślił zespół, ze względu na obecną sytuację polityczną trasa koncertowa została przeniesiona na 2023 rok. Początkowo niemiecka grupa miała wystąpić w katowickim MCKu, jednak ze względów logistycznych koncert ponownie został przeniesiony. Oficjalnie Koncert Tokio Hotel w Polsce 2023 odbędzie się 22 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Otwarcie bramek będzie miało miejsce o 19:30. Z kolei występ rozpocznie się punktualnie o 21:00.

Tokio Hotel w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncert Tokio Hotel 2023 w Polsce nadal są dostępne. Wejściówki są do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • I kategoria - 400/ 420 PLN
  • II kategoria – 200/ 220 PLN

Co więcej, wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w 2021 roku, a także w nowym terminie w 2022 i 2023 w katowickim MCKu, zachowują swoją ważność na występ zespołu w krakowskim Klubie Studio.

Ellie Goulding w Polsce 2023! Tego koncertu nie można przegapić!