Ellie Goulding

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Ellie Goulding w Polsce 2023! Tego koncertu nie można przegapić!

2023-01-26 12:13

Fani Ellie Goulding zacierają ręce z podekscytowania. Do line-upu Orange Warsaw Festival 2023 dołącza wyjątkowa artystka i jeden z najbardziej obiecujących młodych globalnych talentów. Ellie Goulding – jedna z ikon brytyjskiego popu ostatniej dekady i The Kid LAROI – absolutne muzyczne objawienie ostatnich lat, wystąpią w czerwcu w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć swoje ulubione hity na żywo. Kiedy i gdzie dokładnie wystąpi Ellie Goulding? Po ile są bilety? Sprawdziliśmy.

Ellie Goulding w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat występu brytyjskiej artystki w naszym kraju. Koncert Ellie Goulding w Polsce 2023 to spełnienie marzeń wielu fanów artystki. Ellie Goulding to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych i wszechstronnych brytyjskich wokalistek ostatniej dekady. Jak mało kto jest w stanie stworzyć własny styl w oparciu o szeroki wachlarz gatunków - elektroniki, popu czy nawet folku. Artystka zadebiutowała w 2010 roku albumem Lights i od tamtej pory zawojowała międzynarodowe listy przebojów dzięki takim kawałkom jak Starry Eyed, Lights, Burn, I Need Your Love, Love Me Like You Do. Popularność Ellie zaowocowała także współpracą z innymi artystami (pojawiła się m.in. w utworach Skrillexa, Calvina Harrisa, Major Lazer czy Silk City) i wieloma nagrodami (m.in. 2 statuetki BRIT Awards). Dziś ma na koncie kilkanaście miliardów streamów i stoi u progu wydania piątej płyty Higher Than Heaven. A już 2 czerwca wystąpi na Orange Warsaw Festival!

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Ellie Goulding w Polsce 2023 - data i miejsce

Ellie Goulding zagra koncert w Polsce 2 czerwca 2023 roku na Orange Warsaw Festival w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim torze wyścigów konnych na Służewcu.

Ellie Goulding w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncert Ellie Goulding w Polsce 2023 są dostępne. Można je zakupić na oficjalnej stronie wydarzenia [TUTAJ]. Będą one dostępne w sprzedaży do 30.11.2022 r. lub do wyczerpania puli (w zależności od tego,co nastąpi wcześniej).

Robbie Williams w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

  • Karnet 2 dni - 599 zł
  • Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange - 510 zł
  • Bilet jednodniowy - 399 zł
  • Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange - 340 zł