Avril Lavigne

i

Autor: Rex Features/East News

Avril Lavigne w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

2023-03-26 12:36

Avril Lavigne wraca do Polski! Popularna kanadyjska wokalista ponownie odwiedzi nasz kraj po blisko 14 latach. To już trzeci raz, kiedy polscy fani będą mogli usłyszeć jej największe hity na żywo. Avril Lavigne zaprezentuje zarówno swoje największe hity, jak i utwory z nowego albumu. Sprawdziliśmy, kiedy dokładnie odbędzie się koncert i czy bilety są jeszcze dostępne.

Avril Lavigne w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat występu kanadyjskiej wokalistki w jednym miejscu. Koncert Avril Lavigne w Polsce będzie wyjątkowa okazją, by uslyszeć największe hity kanadyjskiej wokalistki na żywo. Artystka na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów i ponad 90 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Ciesząca się dużą popularnością w naszym kraju, Avril Lavigne, po 14 latach od ostatniego koncertu, ponownie wystąpi w Polsce. Już 30 kwietnia 2023 zagra w Łodzi, w Atlas Arenie. Będzie to trzeci występ Lavigne w Polsce - pierwszy odbył się w 2005 roku, a kolejny w 2008. Początki kariery Avril sięgają 2002 roku, kiedy to na rynku ukazał się jej debiutancki album Let Go. Promowały go takie single jak Complicated, Sk8er Boi czy I’m with You. Wokalistka szybko zdobyła serca słuchaczy na całym świecie, którzy utożsamiali się z jej muzyką i tekstami. Krążek pozwolił jej podbić rynek amerykański, sprzedając się w ilości szesnastu milionów egzemplarzy, dzięki czemu Lavigne był najlepiej sprzedającą się artystką w 2002. Kolejne albumy Under My Skin czy The Best Damn Thing tylko umocniły jej pozycję na arenie ogólnoświatowej. O ile pierwszy z nich wypełniony był cięższym, rockowym brzmieniem, i zawierał bardzo osobiste, tak kolejny był radykalną zmianą stylu artystki. Promujący go singiel Girlfriend stał się hitem w Polsce, jak i na całym świecie. Album zdobył status Złotej Płyty w kraju nad Wisłą. Do tej pory Avril Lavigne wydała 6 albumów studyjnych, oprócz wymienionych wcześniej są to Goodbye Lullaby (2011), Avril Lavigne (2013) oraz zamykający jej dyskografię krążek Head Above Water (2019). Wokalistka napisał również piosenki do filmów Eragon („Keep Holding On”) oraz Alicji w Krainie Czarów w reżyserii Tima Burtona. W ciągu ostatnich lat artystka współpracowała z Nicki Minaj, We The Kings, MOD SUN, YUNGBLUD oraz Willow Smith, którą wydała w październiku 2021 singiel G R O W z Travisem Barkerem. Łącznie na swoim koncie na YouTube ma ponad 5 miliardów odtworzeń.

Harry Styles w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Avril Lavigne w Polsce 2023 - data i miejsce

Avril Lavigne w Polsce zagra 30 kwietnia 2023 w Łodzi, w Atlas Arenie. Będzie to trzeci występ artystki w naszym kraju. Pierwszy odbył się w 2005 roku, a kolejny w 2008.

Avril Lavigne w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncert Avril Lavigne w Polsce wyprzedają się bardzo szybko. Zostały już ostatnie sztuki, dlatego warto jak najszybciej zdecydować, czy chcecie zobaczyć występ kanadyjskiej wokalistki na żywo.

  • Trybuny - 249 złotych
  • Trybuny - 199 złotych
  • Golden Circle - miejsce stojące - 349 złotych
  • Płyta - miejsce stojące - 249 złotych

Ellie Goulding w Polsce 2023! Tego koncertu nie można przegapić!