Anna Malek ma głos Mariah Carey! Trenerzy zachwyceni objawieniem w Voice of Poland

Anna Małek ma głos Mariah Carey! Trenerzy zachwyceni objawieniem w Voice of Poland
Autor: The Voice of Poland / Facebook Anna Małek ma głos Mariah Carey! Trenerzy zachwyceni objawieniem w Voice of Poland

Anna Malek po udziale w X Factor, Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, występom podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, zdecydowała się spróbować swoich sił w 11. edycji The Voice of Poland. I słusznie, że zdecydowała się na ten ruch, ponieważ oczarowała trenerów i sprawiła, że stała się jedną z faworytek do ostatecznego zwycięstwa. Przekonajcie się sami i poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Anna Malek w The Voice of Poland zaskoczyła wszystkich! Pod wrażeniem byli trenerzy, a także osoby będące za kulisami muzycznego show. Młoda wokalistka pokazała siłę swojego głosu śpiewając jeden z największych hitów w karierze Mariah Carey. W ciągu trzech minut, stojąc na scenie programu, zapewniła niezwykłe uniesienia. Edyta Górniak pochwaliła uczestniczkę za piękne wibrato w głowie, a Michał Szpak za odwagę.

Anna Malek - kim jest?

Anna Malek ukończyła wokalistykę jazzową i estradową w PWSZ w Nysie, dziennikarstwo muzyczne w DSW we Wrocławiu oraz studium musicalowe przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Na co dzień zajmuję się pisaniem własnych piosenek i obecnie właśnie to najbardziej spędza jej sen z powiek. Oprócz tego śpiewa w dwóch projektach, z którymi się mocno utożsamia. Są to Funky Kleks z wybranymi piosenkami z wszystkich trzech części Pana Kleksa oraz New Orleans z muzyką nowoorleańską.

Anna Malek oprócz tego pracuje w Wokalnych Eksperymentach oraz w Studium Musicalowym Capitol we Wrocławiu i uczy wokalu, choć jak nam zdradza - nie lubi tego tak nazywać. Rozśpiewana uczestniczka The Voice of Poland pochodzi z małej wsi pod Opolem, ale odkąd zaczęła studiować drugi kierunek studiów mieszka we Wrocławiu, czyli już jakiś czas. Jako sześciolatka po raz pierwszy zobaczyła i usłyszała Michaela Jacksona. I wtedy się zaczęło. Wspomina też czasy, gdy koleżanki przynosiły do przedszkola kasety Kelly Family aż pewnego dnia ja pojawiła się w przedszkolu z kasetą BAD. Wokalistka zdradza nam też, że po obejrzeniu Moonwalkera stwierdziła, że Michael Jackson to czarodziej, który ukrył się na naszym ogródku i musi go znaleźć.

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.

Anna Malek w The Voice of Poland - występ

Anna Malek w Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewała megahit I Want To Know What Love Is, za który w oryginalnej wersji pojawił się w 1984 roku. Za energetyczną balladę odpowiada brytyjsko-amerykański zespół Foreigner. W 2009 roku doczekał się równie hitowej wersji. Nowe życie w I Want to Know What Love Is tchnęła Mariah Carey. Właśnie jej wykonanie odwzorowała uczestniczka Voice of Poland. Zaśpiewała, wywołała ciarki na całym ciele i odwróciła trzy fotele: Michała Szpaka, Edyty Górniak i Urszuli Dudziak. Dlaczego tylko trzy? Ponieważ duet Tomson & Baron został zablokowany przez któregoś z trenerów i stracił tym samym możliwość przygarnięcia Anny do swojej drużyny.

Do kogo dołączy Anna Malek? Dowiecie się oglądając The Voice of Poland, 7. odcinek już 3 października od 21:00 w TVP2. 

Najnowsze