Wojciech Lechończak - kim jest uczestnik Voice of Poland 11? Zdradził, ile zarabia grając na ulicy!

2020-11-14 19:08 Rafał Wróblewski
Wojciech Lechończak - kim jest uczestnik Voice of Poland 11? Zdradził, ile zarabia grając na ulicy!
Autor: Jan Bogacz / TVP Wojciech Lechończak - kim jest uczestnik Voice of Poland 11? Zdradził, ile zarabia grając na ulicy!

Uczestnik The Voice of Poland oczarował trenerów swoim głosem, ale również zdradził, ile można zarobić grając na ulicy. Zobaczcie materiał wideo - na ESKA.pl.

Wojciech Lechończak na co dzień jest ulicznym grajkiem. W programie The Voice of Poland opowiedział o swojej pasji i zdradził, jakiego rzędu kwoty można zarobić podczas występów dla przechodniów. 

Wojtek ma 28 lat i pochodzi z Łeby. To właśnie tam rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Uczestnik sobotniego odcinka „The Voice of Poland” jest samoukiem - zarówno w kwestii śpiewu, jak i gry na gitarze. Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie swoim talentem obdarowuje tamtejszych przechodniów. Podczas nagrań programu uczestnik zdradził, ile dziennie można zarobić podczas ulicznych koncertów. W Polsce ludzie bardzo chętnie się zatrzymują. Nie wiedzą, jak bardzo są hojni. To się kumuluje w kwoty, za które można żyć, nie odmawiając sobie niczego. Jestem w stanie zarobić od 300 do 1500 złotych z dnia - zdradził uczestnik muzycznego talent show TVP2. 

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Wojtek Lechończak w The Voice of Poland

Do The Voice of Poland, Wojtek "Cieniu" Lechończak zgłosił się, bo chciałby rozpocząć profesjonalną karierę muzyczną. Podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewał utwór In My Bones i zachwycił Edytę Górniak i Michała Szpaka. Uczestnik zdecydował się zasilić drużynę wokalisty.

Wojciech Lechończak wygrał na muzycznym ringu z Maciejem Wójcikowskim tym samym zapewniając sobie miejsce w programie!

Najnowsze