Katarzyna Szulc - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Oczarowała swoim głosem Michała Szpaka!

2020-10-24 21:50 Patrycja Obarowska
Katarzyna Szulc
Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe

Katarzyna Szulc - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Artystka zaśpiewała Preach od Johna Legenda i oczarowała Michała Szpaka! To właśnie on odwrócił się w jej kierunku, a ona znalazła się w jego drużynie. Więcej informacji o Kasi już na ESKA.pl!

Katarzyna Szulc - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11, która powędrowała do drużyny Michała Szpaka? Jest duża szansa, że to właśnie ta artystka namiesza w najbliższym czasie w branży muzycznej, dlatego też warto jest bliżej ją poznać! Jej głos oczarował ale i zaskoczył trenerów w The Voice of Poland. Kim jest Katarzyna Szulc i skąd wzięła się jej pasja do muzyki? Więcej informacji znajdziecie poniżej!

Kasia Szulc zmierzyła się w bitwach z Justyną Jarząbek i wygrała! Uczestniczka zaśpiewała hit od Varius Manx i oczarowała trenerów.

Katarzyna Szulc - kim jest?

Kim jest Katarzyna Szulc? Dziewczyna ma 19 lat i śpiew jest jej całym życiem! Kasia śpiewa od małego, a na poważnie zajmuje się tym już od 6 lat. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w Dzierżoniowie im. Wojciecha Kilara na skrzypcach. Co więcej, artystka uwielbia pisać teksty i tworzyć muzykę. 

Katarzyna Szulc w The Voice of Poland 11

Katarzyna Szulc w Przesłuchaniach w Ciemno The Voice of Poland 11 zaśpiewała piosenkę Preach od Johna Legenda i odwrócił się tylko Michał Szpak. Wokalistka z automatu trafiła do jego drużyny, jednak Edyta Górniak i Urszula Dudziak bardzo żałowały, że nie odwróciły się w jej stronę.

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze