Szymon Czyżewski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Zaśpiewał hit Shawna Mendesa

2020-10-17 22:57 kg
Szymon Czyżewski
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland to prawdziwa kuźnia talentów. Dla wielu popularnych dziś wokalistów program był początkiem artystycznej drogi, którą podążają do dziś. Show pomogło zaistnieć takim gwiazdom jak: Natalia Nykiel, Sarsa, Ania Karwan, Lanberry, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski czy też Antek Smykiewicz. Czy Szymon Czyżewski, który jest uczestnikiem jedenastej edycji The Voice of Poland, również ma szanse na sukces?

Szymon Czyżewski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Zaśpiewał hit Shawna Mendesa. The Voice of Poland to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Show gości na ekranach naszych telewizorów od 2011 roku i od samego początku może się pochwalić wysoką oglądalnością oraz sympatią ze strony widzów. Na początku września 2020 roku premierę miała jedenasta edycja programu, w której nie brakuje wokalnych perełek. Trenerzy w składzie: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron podczas Przesłuchań w ciemno wybierają uczestników, którzy mają największe szanse na zgarnięcie tytułu Najlepszego Głosu w Polsce. Wśród nich pojawił się Szymon Czyżewski, który zachwycił Michała Szpaka.

Szymon Czyżewski w The Voice of Poland 11

Szymon Czyżewski podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewał hit Shawna Mendesa - If I Can't Have You. Swoim wykonaniem zachwycił Michała Szpaka, który zaprosił go do swojej drużyny. W bitwach zmierzył się z Pawłem Sznajderem i przegrał. Został jednak skradziony przez duet Tomson i Baron. 

Szymon Czyżewski - wiek

Uczestnik jedenastej edycji The Voice of Poland ma 21 lat. 

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze