Mikołaj Macioszczyk w The Voice of Poland 11! Kim jest uczestnik, który oczarował trenerów?

2020-11-28 20:57
Mikołaj Macioszczyk
Autor: TVP

Kim jest Mikołaj Macioszczyk, który oczarował trenerów śpiewając hit Shawna Mendesa? Wokalista wrócił na scenę programu The Voice of Poland! Tym razem widzowie będą mogli oglądać jego zmagania w 11. edycji show. Ile ma lat? Jak znaleźć go na Instagramie? Najważniejsze informacje o nim, znajdziecie na ESKA.pl.

Kim jest Mikołaj Macioszczyk z The Voice of Poland 11? To on wyszedł na scenę podczas przesłuchań w ciemno i zaśpiewał hit Shawna Mendesa - In My Blood. Swoim wykonaniem oczarował wszystkich trenerów do tego stopnia, że odwrócili swoje czerwone fotele. Mikołaj wybrał jednak drużynę Michała Szpaka i to właśnie pod jego skrzydłami będzie dalej w programie. 

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Mikołaj Macioszczyk - wiek

Mikołaj będąc w 10. edycji The Voice of Poland, która miała miejsce w 2019 roku, miał 27 lat. 

Mikołaj Macioszczyk - Instagram

Mikołaj nie tylko prowadzi swój fanpage na Facebooku Nick/t - Mikołaj Macioszczyk, ale również można znaleźć go na Instagramie pod nazwą @miki_macioszczyk.

Mikołaj Macioszczyk - The Voice of Poland

Mikołaj Macioszczyk w The Voice of Poland próbuje swoich sił już po raz drugi. Wokalista walczył o zwycięstwo w poprzedniej, 10. edycji show. Podczas jubileuszowej edycji rozśpiewanego programu, Mikołaj znajdował się w drużynie Kamila Bednarka. Co ciekawe, występ wokalisty na przesłuchaniach w ciemno doceniła również Margaret. Chłopak zaśpiewał wtedy kawałek Dermota Kennedy'ego - Power Over Me. Jeden z występów Mikołaja wywołał wtedy spore kontrowersje, o czym przez dłuższy czas było bardzo głośno!

ZOBACZ: Mikołaj Macioszczyk ponownie w The Voice of Poland. Jego poprzedni udział wywołał kontrowersje!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze