Mikołaj Macioszczyk w The Voice of Poland 11! Kim jest uczestnik, który oczarował trenerów?

2020-11-28 20:57 Ewelina Kulasza
Mikołaj Macioszczyk
Autor: TVP

Kim jest Mikołaj Macioszczyk, który oczarował trenerów śpiewając hit Shawna Mendesa? Wokalista wrócił na scenę programu The Voice of Poland! Tym razem widzowie będą mogli oglądać jego zmagania w 11. edycji show. Ile ma lat? Jak znaleźć go na Instagramie? Najważniejsze informacje o nim, znajdziecie na ESKA.pl.

Kim jest Mikołaj Macioszczyk z The Voice of Poland 11? To on wyszedł na scenę podczas przesłuchań w ciemno i zaśpiewał hit Shawna Mendesa - In My Blood. Swoim wykonaniem oczarował wszystkich trenerów do tego stopnia, że odwrócili swoje czerwone fotele. Mikołaj wybrał jednak drużynę Michała Szpaka i to właśnie pod jego skrzydłami będzie dalej w programie. 

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Mikołaj Macioszczyk - wiek

Mikołaj będąc w 10. edycji The Voice of Poland, która miała miejsce w 2019 roku, miał 27 lat. 

Mikołaj Macioszczyk - Instagram

Mikołaj nie tylko prowadzi swój fanpage na Facebooku Nick/t - Mikołaj Macioszczyk, ale również można znaleźć go na Instagramie pod nazwą @miki_macioszczyk.

Mikołaj Macioszczyk - The Voice of Poland

Mikołaj Macioszczyk w The Voice of Poland próbuje swoich sił już po raz drugi. Wokalista walczył o zwycięstwo w poprzedniej, 10. edycji show. Podczas jubileuszowej edycji rozśpiewanego programu, Mikołaj znajdował się w drużynie Kamila Bednarka. Co ciekawe, występ wokalisty na przesłuchaniach w ciemno doceniła również Margaret. Chłopak zaśpiewał wtedy kawałek Dermota Kennedy'ego - Power Over Me. Jeden z występów Mikołaja wywołał wtedy spore kontrowersje, o czym przez dłuższy czas było bardzo głośno!

ZOBACZ: Mikołaj Macioszczyk ponownie w The Voice of Poland. Jego poprzedni udział wywołał kontrowersje!

Najnowsze