Mateusz Psonak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Na Przesłuchania w ciemno wybrał piękną balladę

2020-11-21 21:19 AW
Mateusz Psonak
Autor: TVP

Pierwszy odcinek The Voice of Poland 11 wystartował w sobotę 12 września - na ten dzień fani programu czekali wiele długich miesięcy! Przed nami kolejne tygodnie wypełnione emocjami, muzyką i odrobiną rywalizacji. Kto okaże się najlepszy w tej edycji i podbije serca trenerów i widzów The Voice of Poland? O tym przekonamy się już niebawem!

Mateusz Psonak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11 i co o nim wiemy? Jego talent ma szansę zapewnić mu zwycięstwo w programie? W tej edycji The Voice of Poland na widzów czeka nieco zmian! Jedną z największych jest oczywiście skład trenerów - tym razem uczestnicy będą mogli wybierać pomiędzy Michałem Szpakiem, Edytą Górniak, chłopakami z Afromental oraz Urszulą Dudziak, dla której udział w The Voice of Poland to debiut! Poprzednio świetnie sprawdziła się jako trenerka w The Voice Senior - być może w The Voice of Poland to właśnie jej podopieczny okaże się zwycięzcą? Wiemy jednak, że nie będzie to Mateusz Psonak, który zdecydował się dołączyć do drużyny innego trenera, a do wyboru miał aż trzech! Podczas jego występu jako jedyni nie odwrócili się Tomson i Baron. Przyczyną jednak nie mógł być brak talentu Mateusza - tego z pewnością nie można mu odmówić.

Mateusz Psonak w bitwach zmierzył się z Moniką Miedzianowską. Wygrał i awansował do nokautów.

Mateusz Psonak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11 i co o nim wiemy?

Choć wszystko wskazuje na to, że udział w The Voice of Poland jest dla Mateusza telewizyjnym debiutem, swoją pasję do śpiewania rozwija już od dawna. Na YouTubie można znaleźć wiele nagrań coverów, jakie wykonuje. Uczestnik The Voice of Poland sięga po bardzo różny repertuar - śpiewa zarówno Niemena, jak i Radiohead czy Muse. Co więcej, Mateusz nagrał także Hot 16 challenge! Mateusz jest także wokalistą zespołu Barber Q, pochodzącego z brytyjskiego miasta Aberdeen. Jak wynika z fanpage'a zespołu, jego członkowie właśnie pracują nad pierwszą EP-ką.

Na Przesłuchania w ciemno Mateusz Psonak wybrał utwór Have You Ever Seen The Rain z repertuaru Creedence Clearwater Revival. Jego występ oczarował trenerów - odwrócili się Michał Szpak, Edyta Górniak i Urszula Dudziak, jednak Mateusz zdecydował się dołączyć do drużyny Michała. 

Viki Gabor wywiad 07.09.2020
Najnowsze