Tomson i Baron

i

Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

The Voice of Poland 2019 - drużyna Tomsona i Barona [LISTA UCZESTNIKÓW]

2019-10-05 20:26

Ku uciesze wszystkich fanów, The Voice of Poland powróciło na antenę telewizyjnej Dwójki. W tym roku, producenci talent show postawili na wiele zmian, związanych z jubileuszową, dziesiątą już jego edycją. W roli jurorów ponownie zobaczymy uwielbianych zarówno przez telewidzów, jak i samych uczestników chłopaków z Afromental, czyli Tomsona i Barona. Kto trafił do ich drużyny? Sprawdź listę już teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Tomson i Baron to jurorzy, których mogliśmy w programie podziwiać najczęściej. Muzycy tworzący zespół Afromental zasiadali w panelu jurorskim w każdej z edycji, poza pierwszą i dziewiątą. Wraz z premierą dziesiątego sezonu muzycznego show, muzycy powrócili na czerwone fotele i wraz z Michałem Szpakiem, Margaret i Kamilem Bednarkiem szukają najlepszych głosów w Polsce. Chłopakom już w pierwszych trzech odcinkach udało się zaprosić do swojej drużyny prawdziwe talenty. Czy to właśnie ich podopieczni wygrają?

Sonda
Voice of Poland 10 - kto wygra program?

The Voice of Poland - drużyna Tomsona i Barona

Tomson i Baron to niewątpliwie najbardziej charakterystyczni trenerzy w historii The Voice of Poland. Na pewno spora zasługa w tym faktu, że jako jedyni siedzą w fotelu we dwójkę. Poza tym, chłopaki cechują się też świetnym poczuciem humoru i życzliwością względem swoich podopiecznych. Do tej pory, nikomu z ich drużyny nie udało się jeszcze wygrać show. Czy w The Voice of Poland 10 nastąpi zmiana? Poznajcie listę uczestników, którzy znaleźli się w drużynie Tomsona i Barona.