Karol Olszewski w The Voice of Poland 10. Kim jest wokalista, który zachwycił jurorów?

2019-10-20 18:24 MK
Karol Olszewski
Autor: materiały prasowe TVP

Karol Olszewski zachwycił jurorów w The Voice of Poland 10. Jubileuszowa edycja najpopularniejszego muzycznego show rozpoczęła się z przytupem. Wokalista z Malborka pojawił się na castingu i porwał publiczność, trenerów, jak i widzów przed telewizorami. Kim jest chłopak, który brawurowo wykonał przebój z repertuaru Lost Frequencies? Sprawdźcie na ESKA.pl już teraz.

Karol Olszewski - ten chłopak ma wielkie szanse na to, by zajść w The Voice of Poland bardzo daleko! To już 10. edycja emitowanego przez Telewizję Polską muzycznego show, które cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku, w castingach udział wzięła rekordowa liczba uczestników. Karol Olszewski również zdecydował się na spróbowanie swoich sił. Występ w studiu TVP nie jest jednak jego debiutem scenicznym. Artysta współtworzy zespół Reggaeside.

Karol Olszewski - kim jest i do czyjej drużyny trafił?

Uczestnik The Voice of Poland 10 na co dzień śpiewa w zespole Reggaeside, w którym wraz ze swoimi kolegami tworzą muzykę w klimatach reggae, rocka czy funku. Podczas castingu, Karol Olszewski zdecydował się jednak na wykonanie kawałka z repertuaru Lost Frequencies oraz The NGHBRS o tytule Like I Love You, którym podbił serca jurorów. Odwrócili się wszyscy! Ostatecznie, po wspólnym zaśpiewaniu z Kamilem, Baronem i Tomsonem, Karol zdecydował, że chce dołączyć do drużyny chłopaków z Afromental. Niestety, z wokalistą pożegnaliśmy się na etapie Bitew.

Najnowsze