Patryk Żywczyk - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Ten gość walczy o marzenia!

2019-11-09 18:05 RW
Patryk Żywczyk - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Ten gość walczy o marzenia!
Autor: Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP Patryk Żywczyk - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Ten gość walczy o marzenia!

14 września 2019 kolejne muzyczne zmagania uczestników dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Na scenie zobaczymy 23-latka, którego głos zaskoczył trenerów muzycznego show. Czy za kilkanaście tygodni będziemy mogli napisać, że to zwycięzca show? Oceńcie słuchając i oglądając jego występ - na ESKA.pl

Patryk Żywczyk - kim jest? Otóż to jeden z uczestników, który spróbował swoich sił na scenie The Voice of Poland. Jak się okazuje, może dojść bardzo daleko, a wszystko oczywiście za sprawą braku stresu scenicznego, znakomitego głosu i chęci spełnienia marzenia. 23-latek zaśpiewa utwór Way Down We Go z repertuaru KALEO. Fragment występu Patryka możecie zobaczyć w naszym wideo na ESKA.pl. 

Patryk Żywczyk - kim jest uczestnik?

Patryk pochodzi z Pisza, niewielkiej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Muzyka jest jego pasją od najmłodszych lat, a miłość do niej zaszczepiła w nim mama, która całkowicie odmieniła życie Patryka…

Mama wyciągnęła mnie z domu dziecka. Mimo że mam 23 lata, wszystko było 20 lat temu, mam przed oczami budynek, miejsce, z którego mama mnie wyciągnęła. Dalej pamiętam uśmiech, który mama mi podarowała, wtedy, kiedy stanęła przy moim łóżku...

- zdradził uczestnik The Voice of Poland. Miłość do muzyki okazała się tak silna, że dziś Patryk utrzymuje się dzięki niej. Pisze teksty i komponuje utwory dla innych artystów, czekając na swój moment. 

Patryk Żywczyk w Voice of Poland 10 - występ

Patryk Żywczyk w The Voice of Poland 10 oczarował trenerów. Najbardziej zachwycony wydawał się być duet Tomson i Baron z Afromental:

O kurde, ale głos! 

- skomentował występ Patryka po zaledwie kilku taktach Baron. Czy udział w The Voice of Poland okaże się drogą do sukcesu? Postara się o to duet Afromental, bo to pod okiem Tomsona i Barona, Patryk Żywczyk będzie szlifować swój talent! Chłopak dostał się do odcinków na żywo!

Najnowsze