Jakub Deka w The Voice of Poland 10. Co wiemy o uczestniku?

2019-10-13 13:16 kw
Jakub Deka
Autor: materiał prasowy

Trwa właśnie dziesiąta, jubileuszowa edycja uwielbianego przez Polaków programu the Voice of Poland. Po raz kolejny, wszyscy uzdolnieni wokaliści mają szansę zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością i spełnić swoje marzenie o wielkiej karierze. Podczas sobotnich Przesłuchań w Ciemno, o udział w programie postanowił zawalczyć Jakub Deka. Co wiadomo o uczestniku Voice of Poland 10?

Jakub Deka w The Voice of Poland 10. Co wiemy o uczestniku? Program Voice of Poland zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2011 roku. Od tej pory cieszy się niemalejącą oglądalnością oraz popularnością wśród widzów. Trwa właśnie jubileuszowa, dziesiąta edycja show. W sobotę, 28 września trenerzy odwiedzili Warmię i Mazury, gdzie wśród uczestników znalazł się Jakub Deka. Co o nim wiemy?

Jakub Deka w The Voice of Poland 10

Jakub Deka pojawił się w The Voice of Poland, ponieważ tak, jak pozostali uczestnicy marzy o karierze muzycznej. Udział w programie może mu otworzyć drzwi do muzycznego świata. Jakub na Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewał utwór Bad Day. Jego wykonanie porwało Tomsona i Barona, którzy odwrócili swój fotel. Młody wokalista zasilił ich drużynę i jesteśmy pewni, że daleko z nią zajdzie!

Ku zaskoczeniu wielu osób, na etapie Bitew, przygoda Jakuba z The Voice of Poland 10 zakończyła się.

Najnowsze