Bartosz Deryło - niezwykły chłopak oczarował trenerów programu The Voice of Poland!

2019-11-09 18:09 A.D.
Bartosz Deryło
Autor: Materiały prasowe

To już 9 odcinek The Voice of Poland 10, programu, który wzrusza, bawi i zachwyca. W programie pojawiło się wielu utalentowanych uczestników, którzy swoimi warunkami wokalnymi zachwycili jurorów. Wśród nich był również Bartosz Deryło. Wyjątkowy chłopak wiedział jak oczarować jurorów! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

The Voice of Poland 10 - Bartek Deryło podczas Przesłuchań zaśpiewał utwór P!nk – LOVE ME ANYWAY. Uczestnik swoim dynamicznym występem porwał serca chłopaków z Afromental, Michała Szpaka i Kamila Bednarka. Jego głęboki głos, który zachwycił również publiczność, która oklaskiwała go z całych sił. Chłopak ma wyjątkowy talent, a barwa jego głosu przypomina nieco Grzegorza Hyżego! Do czyjej drużyny postanowi dołączyć? Tego dowiemy się już w sobotę 5 października podczas ostatnich przesłuchań w Ciemno. Jego występ możecie zobaczyć poniżej! 

Bartosz Deryło szlifuje swój talent pod okiem Tomsona i Barona z grupy Afromental. Zarówno podczas Bitew, jak i Nokautów poradził sobie... śpiewająco! Dzięki temu, chłopaka podziwiać możemy w odcinkach na żywo.

Najnowsze