Weronika Kozłowska odkryciem The Voice of Poland 10? Kim jest i co o niej wiemy?

2019-10-20 18:12 RW
Weronika Kozłowska odkryciem The Voice of Poland 10? Kim jest i co o niej wiemy?
Autor: The Voice of Poland Weronika Kozłowska odkryciem The Voice of Poland 10? Kim jest i co o niej wiemy?

Weronika Kozłowska swój udział w The Voice of Poland 10 będzie pamiętać bardzo długo. Zachwyciła w precastingach i otrzymała bilet do Przesłuchań w Ciemno. W tym etapie, wykonując megahit Katy Perry, potencjał w głosie młodej wokalistki wyczuł Tomson i Baron. Czy już wkrótce o Weronice będzie bardzo głośno? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl!

Weronika Kozłowska w The Voice of Poland 10 to prawdziwe odkrycie. Młoda wokalistka twórczość wzoruje na Celine Dion, Withney Houston, Nikki Yanofsky, Gregory'm Porter'u czy na grupie Coldplay, a w jej szerokim repertuarze można znaleźć piosenki od ballad rockowych poprzez pop, soul aż po jazz. Uwielbia również Katy Perry, której hit wykonała w Przesłuchaniach w Ciemno.

Weronika Kozłowska - kim jest?

Weronika Kozłowska - wokalistka, muzyk, absolwentka Szkoły Muzycznej I i II st. im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie w klasie skrzypiec mgr Pawła Stawarskiego. Laureatka wielu konkursów i festiwali (Talenty Małopolski, Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu, Wygraj Sukces). Swoją pasję rozwija pod od najmłodszych lat pod okiem takich wokalistów jak: Wojciech Myrczek, Małgorzata Zuber, Karolina Leszko.

Niski wzrost to jej cecha charakterystyczna, dlatego wielu zastanawia się skąd w takim małym ciele aż 3-oktawowy głos! Jej inną pasją jest natomiast podróżowanie. W wolnych chwilach nagrywa covery znanych piosenek na portalu YouTube wraz z Hubertem "The Hjub" Charków oraz koncertuje w różnych hotelach i restauracjach na południu Polski.

Weronika Kozłowska w Voice of Poland

Weronika Kozłowska w The Voice of Poland bez problemu przeszła przez pre-castingi i otrzymała bilet uprawniający ją do udziału w dalszej części programu. W Przesłuchaniach w Ciemno, jubileuszowej edycji muzycznego show, wykonała utwór pt. Chained To The Rhythm, Katy Perry i Skipa Marley'a. Odwrócił się duet z zespołu Afromental. Młoda wokalistka właśnie pod okiem Tomsona i Barona będzie szlifować swoje umiejętności. Niestety, Weronika pożegnała się z programem na etapie Bitew.

Najnowsze