Alicja Szemplińska wygra Voice of Poland 10? Uczestniczka zna już smak zwycięstwa!

2019-09-07 12:03 RW
Alicja Szemplińska Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP Alicja Szemplińska Voice of Poland

Alicja Szemplińska w The Voice of Poland 10 z pewnością namiesza i zwróci na siebie uwagę! Młoda i bardzo utalentowana dziewczyna wie, co to znaczy zwycięstwo w popularnym muzycznym programie. Po czterech latach od zachwycenia jury swoim głosem, wokalistka zaśpiewała na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji VoP. Jak sobie poradziła? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Alicja Szemplińska w Voice of Poland 10 - kim jest młoda dziewczyna, która może namieszać w jubileuszowej edycji programu? Warto na nią zwrócić uwagę, ponieważ ta 19-letnia wokalistka zna już smak zwycięstwa. W 2014 roku wzruszyła samą Edytę Górniak, która zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Ciekawe, kogo wzruszyła i oczarowała w dziesiątej odsłonie popularnego, muzycznego talent show? 

Alicja Szemplińska w Voice of Poland 10 - kim jest?

Alicja Szemplińska wygrała muzyczny show Hit Hit Hurra! w 2014 roku. Po czterech latach od zwycięstwa, młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland. 

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką 

- wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku Hit Hit Hurra!, w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce - Listen i, decyzją widzów, wygrała cały show!

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na szkole i dalszym szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury Hit Hit Hurra!. 

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy materiał wideo z Przesłuchań w Ciemno - pierwszego etapu jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała - Scars to Your Beautiful, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, obrócili się także pozostali muzycy. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

Przypominamy, że w najbliższą sobotę fanów dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland czeka prawdziwa muzyczna uczta - zobaczymy aż trzy odcinki programu, w którym trenerami są Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz debiutujący w tej roli Margaret i Kamil Bednarek. 

Najnowsze