Klaudia Kowalik zachwyciła jurorów. Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10?

2019-11-02 22:07 MK
Martyna Kowalik
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice of Poland to droga do kariery dla wielu utalentowanych wykonawców. Spore szanse na sukces w przyszłości ma uczestniczka Klaudia Kowalik, która oczarowała trenerów swoim wykonaniem popularnego hitu. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej młodej wokalistce? Sprawdźcie artykuł na ESKA.pl.

Klaudia Kowalik w The Voice of Poland 10 pokazała, na co ją stać. Dziewczyna postawiła na wykonanie wielkiego przeboju z hitowego filmu o Christianie Greyu, a mianowicie For You, który w oryginale wykonywany jest przez Ritę Orę i Liama Payne'a. Młoda artystka swoim występem podbiła serca jurorów podczas przesłuchań w ciemno.

Klaudia Kowalik - The Voice of Poland 10

O pozyskanie Klaudii do swojej drużyny walczyli Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Margaret. Ostatecznie, dziewczyna wybrała, że chce się uczyć od chłopaków z Afromental. Równie dobrze Klaudia poradziła sobie na etapie bitew w The Voice of Poland. 26 października śpiewając hit What About Us, Pink.

Klaudia Kowalik dzieli się swoimi nagraniami również w sieci. Na Instagramie można jej posłuchać pod nickiem four.sound.

Najnowsze