Klaudia Kowalik zachwyciła jurorów. Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10?

2019-11-02 22:07
Martyna Kowalik
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice of Poland to droga do kariery dla wielu utalentowanych wykonawców. Spore szanse na sukces w przyszłości ma uczestniczka Klaudia Kowalik, która oczarowała trenerów swoim wykonaniem popularnego hitu. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej młodej wokalistce? Sprawdźcie artykuł na ESKA.pl.

Klaudia Kowalik w The Voice of Poland 10 pokazała, na co ją stać. Dziewczyna postawiła na wykonanie wielkiego przeboju z hitowego filmu o Christianie Greyu, a mianowicie For You, który w oryginale wykonywany jest przez Ritę Orę i Liama Payne'a. Młoda artystka swoim występem podbiła serca jurorów podczas przesłuchań w ciemno.

Klaudia Kowalik - The Voice of Poland 10

O pozyskanie Klaudii do swojej drużyny walczyli Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Margaret. Ostatecznie, dziewczyna wybrała, że chce się uczyć od chłopaków z Afromental. Równie dobrze Klaudia poradziła sobie na etapie bitew w The Voice of Poland. 26 października śpiewając hit What About Us, Pink.

Klaudia Kowalik dzieli się swoimi nagraniami również w sieci. Na Instagramie można jej posłuchać pod nickiem four.sound.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze