Adrian Burek - kim jest uczestnik The Voice of Poland 10? Odwrócił 4 fotele!

2019-11-09 20:58 RW
Adrian Burek - kim jest uczestnik The Voice of Poland 10? Odwrócił 4 fotele!
Autor: The Voice of Poland Adrian Burek - kim jest uczestnik The Voice of Poland 10? Odwrócił 4 fotele!

Adrian Burek to jeden z uczestników, któremu udało się przekonać do siebie wszystkich trenerów. Młody uczestnik The Voice of Poland za sprawą swojego głosu odwrócił cztery czerwone fotele. Co zaśpiewał i jak wyglądał jego występ? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Adrian Burek - kim jest uczestnik The Voice of Poland 10? Młody, utalentowany i ambitny chłopak powalczy o spełnienie marzeń. Jednym z nich jest zwycięstwo w 10. edycji najbardziej muzycznego show w Polsce. Początek miał wymarzony, ponieważ bez problemu przebrnął przez castingi, a później - w Przesłuchaniach w Ciemno - odwrócił cztery czerwone fotele trenerów. 

Adrian Burek - kim jest?

Adrian Burek pochodzi z Podkarpacia. Śpiewa od najmłodszych lat, ale od niedawna jego covery trafiają do sieci. Na jego oficjalnym kanale na YouTube znajdziemy m.in. przeróbkę hitu Szerokie wody - Mroza, 4:30 - Dawida Podsiadło czy m.in. Shallow - Lady Gagi i Bradley'a Coopera. 

Adrian Burek w Voice of Poland - występ

Występ Adriana Burka w The Voice of Poland zebrał pozytywne opinie w sieci. W dwa dni na Facebooku programu The Voice of Poland, jego występ miał ponad 1500 reakcji. Uczestnik rozbujał wszystkich w studio śpiewając utwór I Feel Like I'm Drowning, pod którym oryginalnie podpisuje się Two Feet. Odwrócili się wszyscy trenerzy, ale do kogo ostatecznie trafi? Adrian zdecydował się dołączyć do drużyny Tomsona i Barona. Jego talent umożliwił mu dostanie się do najlepszej szesnastki i zaprezentowanie swoich możliwości w odcinkach na żywo. Niestety, jako pierwszy opuścił drużynę Tomsona i Barona.

Najnowsze