The Voice of Poland 10 - kto odpadł z programu?

2019-11-30 21:53 MK
Jurorzy The Voice of Poland
Autor: Waldemar Kompała / TVP

Na ten moment czekali wszyscy fani popularnego programu muzycznego The Voice of Poland. Po przesłuchaniach w ciemno, bitwach i nokautach, przyszedł czas na najbardziej emocjonujący etap, czyli występy na żywo. Których uczestników pożegnali trenerzy dziesiątej edycji show? Sprawdź na ESKA.pl pełną listę osób, które zakończyły swoją przygodę z formatem.

The Voice of Poland 10 - kto odpadł w odcinkach na żywo? To jedna z najbardziej istotnych kwestii dla wszystkich wielbicieli programu. W sobotę 9 listopada dziesiąta edycja show weszła na kolejny poziom, a mianowicie - rozpoczęły się odcinki na żywo. Zdaniem wielu telewidzów, to właśnie one za każdym razem wzbudzają zdecydowanie najwięcej emocji. W przeciwieństwie do przesłuchań w ciemno, bitew oraz nokautów, trenerzy nie są już w pełni decyzyjni. Za losy poszczególnych uczestników w programie odpowiadają również widzowie, którzy mogą wspierać swoich faworytów. Do odcinków na żywo dostało się szesnastu najlepszych, zdaniem jurorów, kandydatów do zwycięstwa. Mimo ogromnego stresu, uczestnicy muszą dać z siebie wszystko! Stres udziela się również trenerom jubileuszowej edycji The Voice of Poland w składzie: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron. W każdym odcinku, będą musieli oni pożegnać jednego uczestnika ze swojej drużyny, w którym pokładali spore nadzieje. Kto odpadł w The Voice of Poland?

The Voice of Poland - kto odpadł z programu?

Pierwszy odcinek na żywo to niesamowite emocje zarówno dla samych uczestników, ich trenerów, publiczności zgromadzonej w studiu oraz telewidzów. W grze zostali już najlepsi z najlepszych. Niestety, zasady programu są proste. Zwycięzca może być tylko jeden! Kto zakończył swoją przygodę z The Voice of Poland 10?

Najnowsze