Ada Nasiadka - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10? Oczarowała Kamila Bednarka!

2019-11-09 21:39 RW
Ada Nasiadka - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10? Oczarowała Kamila Bednarka!
Autor: The Voice of Poland Ada Nasiadka - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10? Oczarowała Kamila Bednarka!

Ada Nasiadka, która swój udział w Voice of Poland rozpoczęła z mocnym uderzeniem. Już w Przesłuchaniach w Ciemno wykonała utwór, pod którym podpisuje się popularna rockowa grupa. Jak sobie poradziła? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Ada Nasiadka - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10? Jak dobrze pamiętamy, 25-letnia dziewczyna walczyła w trzeciej edycji programu Bitwa na Głosy. O zwycięstwo rywalizowała będąc częścią grupy Piotra Rubika. Niestety, zespół odpadł w przedostatnim odcinku show. Ada Nasiadka spróbuje teraz sama powalczyć o marzenia. Czy to właśnie ona posiada najlepszy głos jubileuszowej edycji VoP?

Ada Nasiadka - kim jest?

Ada Nasiadka to 25-letnia wokalistka z Lubina. Poznacie ją po charakterystycznych dredach. Oprócz udziału w programie Bitwa na Głosy, brała również udział w show Śpiewajmy Razem. All Together Now. Wykonała utwór pt. I Say A Little Prayer - Arethy Franklin i otrzymała 94/100 głosów.

Ada Nasiadka w Voice of Poland

Ada Nasiadka z mocnym uderzeniem rozpoczęła swój udział w 10. edycji Voice of Poland. Wszystko jednak zaczęło się od pre-castingów, w których pokonała ok. dwa tysiące osób i znalazła się w najlepszej setce. W Przesłuchaniach w Ciemno wykonała utwór pt. Wild Horses, pod którym oryginalnie podpisuje się The Rolling Stones. Swój fotel odwróciła Margaret, ale również Kamil Bednarek. Ada zdecydowała, że wybiera wykonawcę hitu Talizman i to pod jego okiem będzie szlifować swoje umiejętności.

Na etapie Bitew, Kamil Bednarek zdecydował, że chce kontynuować swoją współpracę z Adą. Nie zawiódł się. Dziewczyna dała czadu również podczas Nokautów, zapewniając sobie miejsce wśród najlepszej szesnastki. Niestety, ku zaskoczeniu publiczności, Ada odpadła z programu.

Najnowsze