Kasjan Cieśla w hicie Pawła Domagały. Co wiemy o uczestniku The Voice of Poland?

2019-11-09 18:01 MK
Kasjan Cieśla
Autor: materiały prasowe TVP

Kasjan Cieśla w The Voice of Poland 10 oczarował męską część panelu jurorskiego swoim wykonaniem wielkiego hitu z repertuaru Pawła Domagały. Chłopak pomyślnie przeszedł etap przesłuchań w ciemno. Do czyjej drużyny trafił? Skąd możemy go kojarzyć? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Kasjan Cieśla to kolejny bohater trzeciego odcinka muzycznego show, które po wakacjach powróciło na antenę telewizyjnej Dwójki, któremu udało się zakwalifikować do jednej z czterech drużyn. Chłopak zdecydował się na zaśpiewanie piosenki Wystarczę ja, którą w oryginale wykonuje aktor i wokalista Paweł Domagała.

Kasjan Cieśla - The Voice of Poland 10

Tomson i Baron oraz Kamil Bednarek postanowili dać szansę utalentowanemu muzykowi. Kasjan postawił jednak na debiutującego w roli trenera Kamila. Wszyscy fani muzycznych formatów mogli rozpoznać Kasjana, bowiem brał on udział w przeszłości w rozmaitych talent shows. Chłopak prowadzi też konto na YouTubie, gdzie wrzuca autorskie kawałki oraz covery.

Zarówno Bitwy, jak i Nokauty pokazały, że z Kasjana jest naprawdę mocny zawodnik. Teraz możemy obserwować jego losy w odcinkach na żywo.

Najnowsze