The Voice of Poland 10 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzcę muzycznego show?

2019-10-25 14:59 MK
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe

Dziesiąta, jubileuszowa edycja uwielbianego przez miliony telewidzów programu muzycznego The Voice of Poland trwa w najlepsze. Obecnie, zawodnicy mierzą się ze sobą na etapie Bitew. Wielu fanów programu wybiega już jednak w przyszłość i zastanawia się, kiedy zobaczymy wielki finał, w którym zawalczą najlepsi z najlepszych. Odpowiedź znajdziecie teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - finał z pewnością dostarczy wielu emocji nie tylko walczącym o zwycięstwo uczestnikom, ale i ich trenerom, jak również widzom przed telewizorami. Aby zajść tak daleko, utalentowani wokaliści muszą przejść naprawdę długą drogę. Początkowo, możemy obserwować ich występ podczas Przesłuchań w ciemno, gdzie muszą oczarować jurorów swoim głosem. Następnym etapem są Bitwy, podczas których trenerzy dokonują zmian w drużynach, wybierając tych, którzy poradzili sobie lepiej z przydzielonym utworem. Gdy emocje po Bitwach nie zdążą jeszcze opaść, na debiutujących piosenkarzy czekają już Nokauty. Dopiero pomyślne przejście tego etapu umożliwia wzięcie udziału w tak bardzo wyczekiwanych odcinkach na żywo, w trakcie których może wydarzyć się wszystko. To właśnie wtedy moc sprawczą w wyborze uczestników otrzymują również widzowie, którzy swoimi smsami mogą wesprzeć faworytów. Ostatnim z etapów będzie finał The Voice of Poland, w którym zmierzy się czterech uczestników, po jednej z każdej drużyny. Kiedy go obejrzymy?

The Voice of Poland 10 - finał. Kiedy?

Wszyscy fani popularnego programu muzycznego z niecierpliwością wyczekują jego wielkiego finału. Jeśli jesteście ciekawi, kiedy poznamy zwycięzcę, to mamy dla was odpowiedź. Otóż, ostatni odcinek dziesiątej edycji The Voice of Poland odbędzie się w sobotę, 30 listopada 2019 roku.

Najnowsze