Julia Olędzka oczarowała jurorów The Voice of Poland 10. Znacie ją m.in. z Mam Talent!

2019-11-09 18:02 MK
Julia Olędzka
Autor: materiały prasowe TVP

To już czwarty odcinek kolejnej edycji najpopularniejszego muzycznego show w Polsce, czyli The Voice of Poland. Również i tym razem, telewidzowie mogą podziwiać prawdziwe talenty, które walczą o to, by odnieść sukces w branży muzycznej. Wielkie szanse na powodzenie ma Julia Olędzka. Kim jest dziewczyna, która zachwyciła wykonaniem utworu Lady Gagi?

Julia Olędzka - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10? To pytanie zadało sobie zapewne wielu telewidzów po obejrzeniu fenomenalnego występu wokalistki z utworem Lady Gagi - I'll Never Love Again, który powstał na potrzeby filmu Narodziny gwiazdy. Podobnie jak wykonująca go w oryginale artystka, Julia wywołała swoim wykonaniem ciarki na zapewne niejednym ciele.

Julia Olędzka - The Voice of Poland

Julia Olędzka może być już dobrze znana fanom programów typu talent shows. Pochodząca ze Świecia artystka brała udział w Szansie na Sukces, X Factorze, gdzie wspólnie z Dorianem Buderackim tworzyła duet JD oraz w Mam Talent, gdzie dotarła nawet do finału! Tym razem, Julii udało się zachwycić 3/4 składu panelu jurorskiego. W jej stronę odwrócili się Margaret, Michał Szpak oraz Kamil Bednarek. Dziewczyna wybrała tego ostatniego jako swojego mentora. Po Bitwach i Nokautach przyszedł czas na występy na żywo.

Najnowsze