Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? Jaki numer SMS?

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? Jaki numer SMS?

Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? Jaki numer SMS?

2019-08-14 12:17

Top of the Top Sopot Festival 2019 to cztery dni zabawy z czołowymi artystami. Opera Leśna w Sopocie kolejny raz rozbłysła blaskiem największych gwiazd polskiej i światowej muzyki. Właśnie zagraniczni wykonawcy za sprawą głosowania SMS walczą o uznanie polskiej publiczności. Jak wesprzeć swojego faworyta w starciu o Bursztynowego Słowika? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Top of the Top Sopot Festival 2019 - głosowanie 14 sierpnia będzie kluczowe i zdecyduje, w czyje dłonie powędruje kultowy już Bursztynowy Słowik. O statuetkę, która wręczana jest od 1984 roku powalczy w sumie sześciu artystów. Tuż po wykonaniu swojego największego hitu, o cenne głosy SMS będą się ubiegać: Frans, ALMA, Luca Hanni, Christopher, Lake Malawi, czy zwycięzca ostatniego Konkursu Piosenki Eurowizji - Holender, Duncan Lawrence. 

Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE

Frans, który podbił Europę hitem If I Were Sorry, Alma z gorącym hitem Perfect, Luca Hanni z elektryzującym She Got Me, a może Duncan Lawrence ze zwycięskim, bardzo sentymentalnym singlem Arcade? Kto wygra podczas Top of the Top Festival w Sopocie? Laureata Bursztynowego Słowika wybiorą widzowie podczas głosowania SMS. 

Zgodnie z informacją w regulaminie wydarzenia, aby wząć udział w głosowaniu należy wysłać SMS pod numer 7326, zawierający numer przyporządkowany piosence. Dokładne numery - każdego artysty, każdej piosenki - poznamy podczas koncertu na żywo. Koszt SMS wynosi 3,69 z VAT. 6. W jednym SMS-ie można oddać głos tylko na jedną piosenkę. W sytuacji, gdy dwie Piosenki otrzymają taką samą liczbę SMSów w Głosowaniu, o zwycięstwie zadecyduje dogrywka, która zostanie ogłoszona bezpośrednio po zakończeniu głosowania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE