Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? Jaki numer SMS?

2019-08-14 12:17 RW
Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? Jaki numer SMS?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? Jaki numer SMS?

Top of the Top Sopot Festival 2019 to cztery dni zabawy z czołowymi artystami. Opera Leśna w Sopocie kolejny raz rozbłysła blaskiem największych gwiazd polskiej i światowej muzyki. Właśnie zagraniczni wykonawcy za sprawą głosowania SMS walczą o uznanie polskiej publiczności. Jak wesprzeć swojego faworyta w starciu o Bursztynowego Słowika? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Top of the Top Sopot Festival 2019 - głosowanie 14 sierpnia będzie kluczowe i zdecyduje, w czyje dłonie powędruje kultowy już Bursztynowy Słowik. O statuetkę, która wręczana jest od 1984 roku powalczy w sumie sześciu artystów. Tuż po wykonaniu swojego największego hitu, o cenne głosy SMS będą się ubiegać: Frans, ALMA, Luca Hanni, Christopher, Lake Malawi, czy zwycięzca ostatniego Konkursu Piosenki Eurowizji - Holender, Duncan Lawrence. 

Sopot Festival 2019 - GŁOSOWANIE

Frans, który podbił Europę hitem If I Were Sorry, Alma z gorącym hitem Perfect, Luca Hanni z elektryzującym She Got Me, a może Duncan Lawrence ze zwycięskim, bardzo sentymentalnym singlem Arcade? Kto wygra podczas Top of the Top Festival w Sopocie? Laureata Bursztynowego Słowika wybiorą widzowie podczas głosowania SMS. 

Zgodnie z informacją w regulaminie wydarzenia, aby wząć udział w głosowaniu należy wysłać SMS pod numer 7326, zawierający numer przyporządkowany piosence. Dokładne numery - każdego artysty, każdej piosenki - poznamy podczas koncertu na żywo. Koszt SMS wynosi 3,69 z VAT. 6. W jednym SMS-ie można oddać głos tylko na jedną piosenkę. W sytuacji, gdy dwie Piosenki otrzymają taką samą liczbę SMSów w Głosowaniu, o zwycięstwie zadecyduje dogrywka, która zostanie ogłoszona bezpośrednio po zakończeniu głosowania.

Najnowsze