Sobel ma poważne problemy zdrowotne. Wokalista odwoła koncerty?

2022-08-05 13:10
Sobel
Autor: AKPA

Sobel mierzy się z problemami zdrowotnymi, a jego najbliższe koncerty wiszą na cienkim włosku. Co się stało artyście? Czy zobaczymy go w najbliższym czasie na scenie? Przyjrzeliśmy się, o co dokładnie chodzi!

Najbliższe koncerty Sobla stoją pod znakiem zapytania. Artysta wydał oświadczenie, które zmartwiło jego fanów. Okazuje się, że Sobel zmaga się z problemami zdrowotnymi, które krzyżują jego trasę koncertową. Zrezygnował już z występu w Szczecinie, na którym bardzo mu zależało. Okazuje się, że Sobel nie jest jedyny! Z podobnymi problemami mierzą się też inni artyści, którzy podobnie jak on, również odwołują swoje koncerty. Co takiego się stało? Czy w najbliższym czasie zobaczymy ich na scenie?

Sobel pokazuje nową, muzyczną twarz. Odważne wyznania w piosence Drobna zabawa

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Sobel - problemy zdrowotne

Sobel walczy z zatruciem pokarmowym, które najprawdopodobniej zostało wywołane jedzeniem.

Kochani! Strasznie przykro mi to pisać, ale od 2 dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne, okazało się poważniejsze oraz zaraźliwe. Aktualnie połowa zespołu zmaga się z zatruciem…

Czy najbliższe koncerty Sobla zostaną odwołane? Wszystko na to wskazuje.. Tak było w przypadku koncertu w czwartek, 4 sierpnia. Sobel w Szczecinie niestety nie zagrał.

Sobel zaśpiewał hit z Miley Cyrus. Kuba Wojewódzki nie znał tej piosenki!

Wiem, że część z Was wybierała się na koncert specjalnie do innego miasta i przepraszam Was, ale do ostatniej chwili miałem nadzieję, że do dzisiejszego poranka mi przejdzie, żeby wyruszyć tam, gdzie w tamtym roku zagrałem Drobną po raz pierwszy, jadąc prosto z Fryderyków. Co do Bydgoszczy, monitorujemy jak się będę czuł. (...), nie chciałbym odpuszczać! Mam nadzieję, że szybko się spotkamy i będziemy się dobrze bawić! Pozdrawiam Gombao33 i nie pozdrawiam hotelowych restauracji

Sonda
Sobel - wolisz jego rap, a może gitarowe odchyły?

Artyści odwołują koncerty

Swoje koncerty odwołał też Szpaku, który zmaga się z podobnymi problemami zdrowotnymi. Artysta nie wystąpił w czwartek (4 sierpnia) w Toruniu. Fani nie będą mogli bawić się z nim też w Krakowie.

Przykro mi, ale rozłożyła mnie choroba i nie jestem w stanie zobaczyć się z wami. W przyszłym tygodniu widzimy się już zgodnie z planem w Płocku i Pleszewie.

Deemz poinformował, że jego zespół zmaga się z podobnymi problemami.

Pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją, w której szama z 5-gwiazdkowego hotelu doprowadziła do tak dużej ilości zatruć. Jeśli chodzi o nasz zespół, to 4 osoby są w nieciekawej sytuacji i walczy o najszybszy powrót do zdrowia i koncertowania. Uważajcie na jakość jedzenia, zwłaszcza w upały.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze