Sobel zaśpiewał hit z Miley Cyrus. Kuba Wojewódzki nie znał tej piosenki!

2021-11-30 9:09
Sobel
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Sobel to kolejny gość, który zasiadł na legendarnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego. W sieci pojawiła się już krótka zajawka odcinka, w której słychać, jak artysta wykonuje na żywo swoją ulubioną piosenkę z czasów podstawówki. Co ciekawe, dziennikarz nie znał tego kawałka z udziałem Miley Cyrus. A wy?

Sobel i Kuba Wojewódzki to mieszanka wybuchowa. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że autor hitu Fiołkowe pole jest obecnie jednym z najpopularniejszych reprezentantów polskiej sceny muzycznej, a jego pojawienie się na kanapie w popularnym show telewizyjnym tylko zwiększy i tak liczoną w milionach oglądalność. Tym bardziej, że Sobel niechętnie udziela wywiadów, dlatego posłuchanie tego, co ma do powiedzenia w show Kuby Wojewódzkiego, może być jedyną taką okazją. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gospodarz formatu opublikował krótką zajawkę odcinka, którego gośćmi będą właśnie Sobel oraz wokalistka Kaśka Sochacka. W wideo słychać, jak popularny artysta śpiewa na żywo ulubioną piosenkę z czasów podstawówki, a jest nią... utwór, który powstał we współpracy z Miley Cyrus. Co ciekawe, Kuba Wojewódzki, który od lat śledzi to, co dzieje się na ryku muzycznym, nie rozpoznał kawałka. Co to za piosenka?

Sonda
Sobel czy Mata? Piosenki którego artysty lubisz bardziej?

Sobel śpiewa hit z Miley Cyrus

Sobel to bez dwóch zdań jeden z najbardziej utalentowanych twórców młodego pokolenia. Udowodnił to po raz kolejny, wykonując na żywo swój ulubiony kawałek z czasów dzieciństwa. Mowa o numerze The Big Bang z repertuaru zespołu Rock Mafia, w którym gościnnie pojawiła się odnosząca wtedy wielkie sukcesy Miley Cyrus. Singiel promował film LOL z 2012 roku, w którym główną rolę grała właśnie amerykańska wokalistka.

Miley Cyrus to królowa coverów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze