Sobel

i

Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Sobel zaśpiewał hit z Miley Cyrus. Kuba Wojewódzki nie znał tej piosenki!

2021-11-30 9:09

Sobel to kolejny gość, który zasiadł na legendarnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego. W sieci pojawiła się już krótka zajawka odcinka, w której słychać, jak artysta wykonuje na żywo swoją ulubioną piosenkę z czasów podstawówki. Co ciekawe, dziennikarz nie znał tego kawałka z udziałem Miley Cyrus. A wy?

Sobel i Kuba Wojewódzki to mieszanka wybuchowa. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że autor hitu Fiołkowe pole jest obecnie jednym z najpopularniejszych reprezentantów polskiej sceny muzycznej, a jego pojawienie się na kanapie w popularnym show telewizyjnym tylko zwiększy i tak liczoną w milionach oglądalność. Tym bardziej, że Sobel niechętnie udziela wywiadów, dlatego posłuchanie tego, co ma do powiedzenia w show Kuby Wojewódzkiego, może być jedyną taką okazją. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gospodarz formatu opublikował krótką zajawkę odcinka, którego gośćmi będą właśnie Sobel oraz wokalistka Kaśka Sochacka. W wideo słychać, jak popularny artysta śpiewa na żywo ulubioną piosenkę z czasów podstawówki, a jest nią... utwór, który powstał we współpracy z Miley Cyrus. Co ciekawe, Kuba Wojewódzki, który od lat śledzi to, co dzieje się na ryku muzycznym, nie rozpoznał kawałka. Co to za piosenka?

Sobel śpiewa hit z Miley Cyrus

Sobel to bez dwóch zdań jeden z najbardziej utalentowanych twórców młodego pokolenia. Udowodnił to po raz kolejny, wykonując na żywo swój ulubiony kawałek z czasów dzieciństwa. Mowa o numerze The Big Bang z repertuaru zespołu Rock Mafia, w którym gościnnie pojawiła się odnosząca wtedy wielkie sukcesy Miley Cyrus. Singiel promował film LOL z 2012 roku, w którym główną rolę grała właśnie amerykańska wokalistka.

Miley Cyrus to królowa coverów