Sobel w romantycznym wydaniu. Odważne wyznania w piosence Drobna zabawa

i

Autor: Michał Mazurek Sobel w romantycznym wydaniu. Odważne wyznania w piosence Drobna zabawa

Sobel pokazuje nową, muzyczną twarz. Odważne wyznania w piosence Drobna zabawa

2021-08-05 17:37

Magiera zdradza kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty FEAT. Tym razem producentowi towarzyszy jeden z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia - Sobel. Efektem ich współpracy jest wakacyjny utwór Drobna zabawa. Poznajcie utwór wraz z teledyskiem już teraz.

Sobel - nowa piosenka Drobna zabawa to singiel pochodzący z płyty Magiery. To kolejny już raz inna historia, inna energia i odmienne muzyczne rewiry. Od początku przyświecała mi myśl, by ta płyta była zróżnicowana, mówi o albumie FEAT. Magiera. Dodaje jednocześnie: - Chciałem też wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z takim rodzajem muzyki, którego wcześniej nie miałem okazji produkować… No ale sami powiedzcie, czy płyta producencka nie jest właśnie od tego, by takie marzenia spełnić?.

Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel?

Producent zapewnia, że nigdy nie twierdził, że FEAT. będzie w stu procentach płytą hip-hopową: - Jeden procent zostawiłem sobie na totalne szaleństwo i Drobna zabawa, to jest właśnie to. Nie będzie ciężkich rozkmin czy hardcorowego klimatu. Będzie za to wakacyjnie, lekko i niezobowiązująco.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Magiera & Sobel - piosenka Drobna zabawa. 

Piosenka Drobna zabawa walczy o głosy w Rap 20 w Radiu ESKA. Jednocześnie przypominamy, że na stronie: nowaplyta.pl/magiera dostępny jest preorder limitowanej edycji, który zawiera: dodatkowe numery, wlepy, autograf oraz specjalny dodatek, który ujawnimy już wkrótce! Nie zwlekajcie z zamówieniami, nakład prawie wyczerpany.