SBM FFestival 2022 - Kiedy i gdzie? [DATA, MIASTO, BILETY]

2022-08-05 10:29
SBM
Autor: https://sbmffestival.pl/ SBM

SBM FFestival 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni powstanie nowa stolica hophopu. Czym zaskoczą nas organizatorzy? Gdzie odbędzie się SBM FFestival 2022? Eska zna odpowiedź na te pytania!

Kiedy SBM FFestival 2022? Kto wystąpi? Wujek Google dostaje te pytania coraz częściej. Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze informacje, żeby chociaż mógł przez chwilę odpocząć. Tegoroczna edycja zaskoczy nas kreatywnymi warsztatami, atrakcjami towarzyszącymi w strefach partnerskich i koncertami artystów SBM Label oraz gości specjalnych! Organizatorzy, już za kilka dni, zbudują festiwalowe miasteczko z prawdziwego zdarzenia. Czy są tu fani hiphopowych brzmień? Mamy dla was kilka świetnych informacji!

Bedoes pokazał, co robi z prezentami od fanów. Raper wywołał oburzenie?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

SBM FFestival 2022 - kiedy i gdzie?

Gdzie kiedy się SBM FFestival 2022? Przychodzimy do was ze świetną wiadomością! Tegoroczna impreza potrwa aż trzy dni. Co powiecie na długi weekend? Plan jest taki - zaczynamy w czwartek (25 sierpnia), koncerty kończymy w sobotę (27 sierpnia). Niedziela niech będzie dniem regeneraji i przeglądania filmików i zdjęć z koncertów. Za sprawą SBM FFestival warszawskie Lotnisko Bemowo zostanie przywrócone do muzycznego życia! To właśnie tam będziemy bawić się już za kilka dni.

SBM FFestival 2022 - kto wystąpi?

Kto wystąpi na SBM Festival 2022? Organizatorzy pokazali na co ich stać! Tegoroczna edycja będzie, co najmniej spełnieniem marzeń fanów rapu. Na scenie festiwalu pojawią się tacy wyjadacze jak Kękę, Białas, Bedoes czy White 2115. Jednak to nie koniec. Fani Żabsona, Fukaja i Kamila Lanka również będą zadowoleni! Nie możemy zapomnieć też, o Janku-Rapowanie, Januszu Walczuku, Adim Nowaku i braciach Kacperczyk. Scenę rozgrzeją też Beteo, Jerry Heil, Zdechły Osa, Lazy the Loser, Kaluch Oechestra, Young Multi i Kinny Zimmer! I coś, na co wszyscy czekają, czyli.. Hotel Maffija! Poprzednia odsłona SBM FFestivalu została zamknięta występem całej ekipy - teraz także nie może zabraknąć tej paczki!

Sonda
Z kim widzimy się na SBM FFestival 2022?

SBM FFestival 2022 - bilety

  • Bilet jednodniowy (Sobota) - 169 zł
  • Bilet jednodniowy (Piątek) - 169 zł
  • Karnet - 299 zł

SBM FFestival 2022 - niepełnosprawni

Niepełnosprawni na SBM FFestival 2022. To wydarzenie jest dla wszystkich! Organizatorzy, przy wsparciu adidas Originals, połączyli siły z Fundacją Polska Bez Barier, by wprowadzić szereg ułatwień, które pozwolą osobom z niepełnosprawnościami na świetną zabawę. W sprzedaży są specjalne bilety, oznaczone literką N, które pozwolą na skorzystanie z przygotowanych rozwiązań takich jak: platforma przy scenie, wsparcie wolontariuszy, priorytetowe wejście na teren imprezy, audiodeskrypcja koncertów czy utwardzone ciągi komunikacyjne.

Polish Hip-Hop Festiwal 2022 - gwiazdy. Kto wystąpi w Płocku? [LINE-UP]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze