Bedoes pokazał, co robi z prezentami od fanów. Raper wywołał oburzenie?

2022-08-04 13:14
Bedoes
Autor: screen z instagrama/bedoes2115

Bedoes słynie ze swojego dobrego serca. Raper nie ukrywa, że jest jest pierwszym do niesienia pomocy innym. Tym razem pokazał, co dzieje się z prezentami, które dostaje podczas swoich koncertów. Co najczęściej fanki rzucają mu na scenę? Co robi z funtami, które udaje mu się zgromadzić? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Koncerty Bedoesa to nie tylko świetne teksty i muzyka, ale też wyśmienita zabawa, na którą decydują się tysiące fanów rapu. Jego utwory notują milionowe wyświetlenia w sieci, a płyty sprzedają się w ekspresowym tempie. Borys Przybylski, którego utwór Bedoesiara podbija listy przebojów, znany jest również ze swojego ogromnego serca i chęci niesienia pomocy innym. Ostatnio zdradził, co robi z częścią prezentów, które dostaje od bedoesiar.

Dawid Podsiadło - KONCERTY Post Produkcja 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [DATY, MIASTA]

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Bedoes - staniki

Bedoes wraz z Kuqe 2115 opublikowali na TikToku filmik, na którym Bedoes pokazuje torbę pełną staników. Wyjaśnili, że to ogromny zbiór, który udało mu się zgromadzić podczas swoich koncertów. Okazuje się, że ekipa nie wyrzuca otrzymanej bielizny, a daje jej drugie życie i pomaga innym. Raperzy wybrali się do warszawskiej Złotych Tarasów, aby pokazać, co dzieje się ze zbiorami z koncertów. Najpierw odwiedzili sklep odzieżowy, w którym można zostawić niepotrzebną, czystą bieliznę. Następnie wyjaśnili, że zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w specjalnej akcji, dzięki której można pomóc potrzebującym.

Oni mają taką akcję, że możecie oddać staniki i oni je wypiorą, odrestaurują. Super uczynek, bo oddadzą je wszystkie potrzebującym

Jeśli ktokolwiek chce pomóc, to po prostu róbcie to, co robicie, czyli rzucajcie w nas stanikami na scenie. Jeśli któraś lub któryś z was chce przyjść i oddać stanik samemu, to nie ma problemu, można przyjść do Etamu, ale rzucenie nim we mnie na koncercie brzmi lepiej chyba, a ja i tak to zrobię.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze