Polish Hip-Hop Festiwal 2022 - gwiazdy. Kto wystąpi w Płocku? [LINE-UP]

2022-08-07 14:17
Hip-Hop Festival
Autor: HIP HOP FESTIWAL SZCZECIN

Wielki powrót Polish Hip-Hop Festival! Za kilka dni ruszy jeden z najstarszych i najlepszych festiwali rapowych w Polsce. Kto wystąpi podczas Polish Hip-Hop Festiwal 2022? Czy są jeszcze bilety? Kiedy Płock zamieni się w stolicę hiphopu? Sprawdziliśmy!

Polish Hip-Hop Festival 2022 wraca po trzech latach! Jeden z najbardziej rozpoznawalnych rapowych festiwali w Polsce rozpocznie się już za kilka dni. Kto wystąpi w Płocku? Jak wygląda line-up Polish Hip-Hop Festival 2022? To podstawy, które trzeba wiedzieć, by spełnić swoje koncertowe marzenia. Tegoroczny line-up i wydarzenia towarzyszące pokazują wprost, że organizatorzy nie osiedli na laurach i zrobili kawał dobrej roboty! Do festiwalu coraz bliżej, więc postanowiliśmy przygotować dla was zbiór wszystkich, najważniejszych informacji. Sprawdźcie!

Sanah i Quebonafide we WZRUSZAJĄCEJ piosence? Fani poruszeni pożegnalnym utworem

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Polish Hip-Hop Festival 2022 - kiedy i gdzie?

Polish Hip-Hop Festival 2022 odbędzie się w Płocku. Nadwiślańska plaża kolejny raz zamieni się w raj dla miłośników tego gatunku muzycznego. Tegoroczna edycja odbędzie się 11-13 sierpnia. To właśnie w tych dniach Płock zamieni się w stolicę rapu.

Polish Hip-Hop Festival 2022 - bilety

Bilety na Polish Hip-Hop Festival 2022 sprzedają się jak świeże, pachnące bułeczki. Z każdym kolejnym dniem jest ich coraz mniej, dlatego warto zdecydować już teraz, czy jedziecie, którego dnia jedziecie i na ile dni jedziecie.

  • Karnet (11-13.08) - 380 PLN
  • Bilet jednodniowy Czwartek (11.08) - 150 PLN
  • Bilet jednodniowy Piątek (12.08) - 190 PLN
  • Bilet jednodniowy Sobota (13.08) - 190 PLN
  • Pole namiotowe Standard - 129 PLN
  • Pole namiotowe Premium - 159 PLN

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 - kto wystąpi? Lista artystów zachwyci fanów gatunku!

Polish Hip-Hop Festival 2022 Płock - kto wystąpi?

Line-up Festiwalu w Płocku wygląda jak spełnienie marzeń fanów hiphopu! Znajduje się w nim ponad 100 artystów, którzy zostali podzieleni na trzy główne sceny: Open Stage, Tent Stage oraz Circus Stage, a także pomniejsze sceny DJ-skie: Let’s Stage, Red Bull Contenair Stage, Capitan Contenair Stage oraz Lech Stairs Stage. Podczas tegorocznej edycji zobaczymy największe gwiazdy takie jak: Pezet, Bedoes, Białas, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk. Jednak powinniśmy przygotować się też na świetnie rokujących artystów młodego pokolenia!

Sonda
Będziesz na Polish Hip-Hop Festival?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze