Roksana Węgiel, Cleo i inne gwiazdy pokazują swoje mamy! Zobacz, czy są do nich podobne

2020-05-26 16:08 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel, Cleo i inne gwiazdy pokazują swoje mamy! Zobacz, czy są do nich podobne
Autor: WBF

Z okazji Dnia Mamy wiele osób w tym gwiazd, publikuje w mediach społecznościowych fotografie swoich najważniejszych stworzycielek. Zobacz w galerii na ESKA.pl, jak wyglądają mamy popularnych artystów z Polski, m.in. Roksany Węgiel oraz Cleo. Być może dostrzeżesz spore podobieństwo?

Co roku 26 maja w Polsce przypada święto wyjątkowych kobiet, czyli Dzień Matki. Mimo iż, istnieje taka okazja, to swoim mamom wdzięczność, szacunek, a także miłość powinniśmy okazywać każdego dnia. Warto jednak w majowe święto zadbać o nastrój, piękne kwiaty i złożyć mamie wyjątkowe życzenia - z pewnością będzie jej bardzo miło! Jak na tradycję przystało, również najmłodsi tworzą kolorowe laurki, kwiaty z bibuły lub mówią wierszyki, albo śpiewają tematyczne piosenki. W ostatnich latach bardzo modne stało się również publikowanie 26 maja, zdjęć mam w mediach społecznościowych. Tego dnia na Facebooku lub Instagramie, można zaobserwować dużo życzeń i fotografii. Co ciekawe, publikują je nie tylko zwykłe osoby, ale również gwiazdy show-biznesu. Artyści chętnie dzielą się swoimi prywatnymi źródłami z fanami, którzy często zauważają podobieństwo między gwiazdami, a ich rodzicami.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mamy gwiazd - Roksana Węgiel, Cleo i inni

Z okazji Dnia Matki 2020, wiele wokalistów polskiej sceny muzycznej pokazuje w sieci swoje mamy. To piękny widok, który przejawia się w wielu mediach społecznościowych. Widoczny jest szczególnie na Instagramie, a także na InstaStories. W 24-godzinnych relacjach swoje ukochane mamy pokazała między innymi: Alicja Szemplińska, Natalia Kawalec, Dawid Kwiatkowski, Kasia Dereń, Agata Buczkowska, czy Viki Gabor.

Zobacz poniżej w naszej galerii, jak wygląda mama Roksany Węgiel, Cleo, a także innych artystów!

Najnowsze