Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Rihanna w ESKA Live? Nie! To polska reprezentantka na Eurowizję Junior 2021

2021-11-30 13:33

Rihanna wystąpiła w ESKA Live? Tak z pewnością mogło pomyśleć wiele osób. Okazuje się jednak, że to 14-letnia Sara James dała czadu podczas swojego występu. Jakie piosenki zaśpiewała? Co działo się na ESKOWEJ scenie? Obok tego występu nie da się przejść obojętnie! Przekonajcie się sami, oglądając koncert reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2021.

Rihanna w ESKA Live? Nie to polska reprezentantka na Eurowizję Junior 2021 - Sara James. 14-letnia artystka od wygrania The Voice Kids 4, dumnym krokiem podąża przez branżę muzyczną i spełnia swoje marzenia. Nie tylko występuje na scenie, rozdaje autografy, ale niebawem będzie reprezentować Polskę na popularnym konkursie - Eurowizja Junior 2021 już 19 grudnia w Paryżu. Pomiędzy przygotowaniami do wielkiego wydarzenia młodziutka Sara znalazła czas, by wydać debiutancką EP-kę w świątecznym klimacie, a w dodatku zjawiła się na ESKOWEJ scenie w ramach cyklicznych koncertów ESKA Live. Przypomnijmy, że w naszym studio gościli już tacy goście jak: Shanguy, Smolasty, Daria, Dawid Kwiatkowski i Alicja Szemplińska. Teraz przyszła pora na Sarę James, a premiera jej koncertu odbyła się w poniedziałkowe południe 29 listopada. Co zaśpiewała na scenie?

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Sara James - koncert ESKA Live 2021

Sara James w ESKA Live to obowiązkowa propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają wokalny talent 14-letniej artystki. Co nastolatka pokazała na ESKOWEJ scenie? Oczywiście nie mogło zabraknąć jej eurowizyjnego hitu - Somebody, z którym powalczy o zwycięstwo w stolicy Francji już w niedzielę 19 grudnia bieżącego roku. Oprócz tego wzięła na warsztat ostatni hit Adele - Easy on Me, a także Call Out My Name z repertuaru The Weekend. To jednak nie koniec niespodzianek! Sara James niczym Rihanna wykonała jej hit z 2012 roku o tytule Diamonds. Obok tego nie da się przejść obojętnie - przekonajcie się sami oglądając materiał wideo, zamieszczony w tym artykule.

ZOBACZ TAKŻE: ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Sonda
Sara James w ESKA Live - oglądałeś koncert?