Sara James w ESKA Live

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Sara James w ESKA Live przed Eurowizją Junior 2021! Ten występ zobaczy cały świat!

2021-11-30 11:55

Sara James to wyjątkowa osobowość sceniczna, która w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną sławę. Piosenkarka będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. Zaprezentuje tam swój hit Somebody, ale wcześniej na własne oczy i uszy poznajcie talent tej młodej wokalistki. Sara James przyjęła nasze zaproszenie do cyklu ESKA Live i jej koncert już na Was czeka na ESKA.pl.

Sara James to młoda i utalentowana wokalistka, która zyskała ogromną sławę dzięki The Voice Kids. To właśnie ta młoda wokalistka będzie reprezentowała nasz kraj w trakcie Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. Zanim jednak to, James przyjęła nasze zaproszenie do naszego koncertowego cyklu ESKA Live. Na multimedialnej scenie zaprezentowała swój hit Somebody, z którym powalczy o zwycięstwo w stolicy Francji, a także zaśpiewała ostatni hit Adele Easy on Me. Artystka świetnie wykonała również numer Diamonds z repertuaru Rihanny i Call Out My Name od The Weeknd. Koniecznie zobaczcie cały koncert Sary James już teraz na ESKA.pl.

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

ESKA Live: koncerty - kto, kiedy wystąpi?

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu: