ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

2021-09-23 11:41
ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?
Autor: Radio ESKA ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

ESKA Live, czyli solidna porcja koncertowych uniesień na najwyższym poziomie! Specjalnie dla Was wystąpią największe muzyczne gwiazdy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Kto, kiedy wystąpi na naszej scenie? Przekonajcie się sprawdzając harmonogram w jednym miejscu.

Kochasz muzykę? Uwielbiasz wykonania utworów na żywo? Tęsknisz za koncertem ulubionego artysty? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. ESKA Live, czyli najlepsze gwiazdy, a także niesłyszane i nieujawniane do tej pory wersje ich największych hitów! Wszystkie występy są zupełnie na żywo, w zapierającej scenerii, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

ESKA Live: koncerty - kto, kiedy wystąpi?

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu:

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Najnowsze