ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

2021-11-10 9:59
ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?
Autor: Radio ESKA ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

ESKA Live, czyli solidna porcja koncertowych uniesień na najwyższym poziomie! Specjalnie dla Was wystąpią największe muzyczne gwiazdy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Kto, kiedy wystąpi na naszej scenie? Przekonajcie się sprawdzając harmonogram w jednym miejscu.

Kochasz muzykę? Uwielbiasz wykonania utworów na żywo? Tęsknisz za koncertem ulubionego artysty? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. ESKA Live, czyli najlepsze gwiazdy, a także niesłyszane i nieujawniane do tej pory wersje ich największych hitów! Wszystkie występy są zupełnie na żywo, w zapierającej scenerii, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

ESKA Live: koncerty - kto, kiedy wystąpi?

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu:

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze