QueFestival Katowice 2019: ARTYŚCI. Kto wystąpi na imprezie? [LINE-UP]

2019-10-03 10:54 RW
QueFestival 2019: ARTYŚCI. Kto wystąpi na imprezie w Katowicach?
Autor: QueFestival 2019 QueFestival 2019: ARTYŚCI. Kto wystąpi na imprezie w Katowicach?

QueFestival to jedna z najważniejszych imprez hip-hopowych! Wszystko za sprawą wyjątkowych gwiazd, które wystąpią podczas wydarzenia, ale również samych fanów bujających dźwięków. Sprawdźcie na ESKA.pl, szczegóły dotyczące biletów, daty wydarzenia i line-upu Quefestiwal Katowice 2019.

QueFestival Katowice 2019: najlepsi wykonawcy wystąpią podczas imprezy! Organizatorzy, czyli Megaclub Events oraz wytwórnia QueQuality, postawili na trójkę absolutnie szalonych, wyrazistych i energetycznych raperów. Gospodarz wydarzenia, Quebonafide, zaprosił na festiwal swoich kolegów po fachu zza wschodniej granicy: Tommyego Casha, niezwykle oryginalnego i kreatywnego artystę z Estonii, który zdążył zjednać sobie polskich fanów, oraz rosyjskiego rapera All J'a aka Sayonara Boy, znanego z oryginalnych stylizacji i porywających koncertów. Takie zestawienie gwarantuje energię, dobrą zabawę, a w połączeniu z zaawansowaną techniką sceniczną, niezapomniane show.

QueFestival 2019 - wykonawcy, artyści, LINE-UP

Chociaż do czwartej edycji jesiennego Quefestivalu jest jeszcze chwila, to już dziś warto zainteresować się wydarzeniem. Pierwsza odsłona line-upu wygląda bardzo obiecująco: Quebonafide, Tommy Cash i ALLJ aka Sayonara Boy na jednej scenie katowickiego Spodka!

Brzmi nieźle? A to dopiero początek! Lista kolejnych wykonawców jest jest jeszcze długa, a oprócz tego, w planach wiele innych atrakcji, nie tylko muzycznych. Stay tuned!

QueFestival 2019 - data, miejsce

Kiedy jest QueFestival 2019? Data wydarzenia powinna zostać przez was zapisana w kalendarzu, o ile w ogóle interesujecie się tym wydarzeniem. QueFestival Katowice 2019 odbędzie się 19 października w katowickim Spodku.

Najnowsze